علوی: 10 روز پیش 8 بازیکن کرونایی داشتیم!

به گزارش شیوا مارکت، سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت که 10 روز پیش جواب آزمایش کرونای 8 بازیکن این تیم مثبت اعلام شده است.

علوی: 10 روز پیش 8 بازیکن کرونایی داشتیم!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمد علوی در خصوص مثبت اعلام شدن جواب تست کرونای چند بازیکن این تیم گفت: ما 10 روز پیش تست دادیم و هشت کرونایی داشتیم! همان موقع گفتیم که یک مرجع به ما معرفی نمایند تا دوباره تست بدهیم.

وی که با برنامه فوتبال برتر شبکه سه سیما صحبت می کرد در پاسخ به این پرسش که یعنی قبل از بازی با ماشین سازی تست هشت بازیکن این تیم مثبت بوده است؟ بیان نمود: واقعاً ما گیج بودیم. ما جزو اولین تیم هایی بودیم که مخالف بازی بودیم، اما شما نمی دانید چه اتفاقی برای ما افتاد. مثل جزامی ها با ما رفتار می شد. ما را از هتل بیرون کردند یا در فرودگاه راه نمی دادند.

سرپرست تیم فوتبال فولاد که جواب روشنی به سوال قبل نداده بود در پاسخ به تکرار این سوال گفت: ما طبق پروتکل ها هر 10 روز یکبار تست دادیم. قبل از بازی با نساجی هم به این دلیل تست دادیم که مشکوک بودیم. مربی و بازیکنان خارجی ما می ترسیدند. همه تاریخ های تست مان را به فدراسیون پزشکی و سازمان لیگ دادیم و الان آنها به ما باید شرح بدهند. شش تست کرونا دادیم که مستندات آن وجود دارد. من متعجم این راستی آزمایی چه چیزی است که برای ما گذاشتند.

علوی در خصوص اینکه آیا نامه نگاری با سازمان لیگ داشته اند یا خیر؟ مطرح نمود: وقتی شنبه فهمیدیم که تست های 16 نفر ما مثبت شده، همان موقع به سازمان لیگ و فدراسیون پزشکی ورزشی نامه زدیم ولی متاسفانه هیچ جوابی به ما نداده است.

وی در خصوص صورت جلسه بازی با نساجی که شب قبل از بازی در جلسه هماهنگی امضا شد، یادآور شد: بله من صورت جلسه را امضا کردم. ما مکاتبه می کردیم و جوابی به ما داده نمی شد. به همین دلیل باید به تیم میزبان احترام می گذاشتم و به جلسه رفتم و صورت جلسه را امضا کردم. طبق پروتکل، کرونایی های ما به 25 درصد رسیده بود اما نمی دانم چرا جوابی به ما داده نمی شد.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21418

به "علوی: 10 روز پیش 8 بازیکن کرونایی داشتیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علوی: 10 روز پیش 8 بازیکن کرونایی داشتیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید