فال روزانه 21، 09، 1398

به گزارش شیوا مارکت، فال روزانه پنج شنبه 98/09/21

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

سال روز تولدتان مبارک، سالی سرشار از نوآوری و خلاقیت در پیش رو دارید و زمستان سال جاری فرصت های خوبی برای آشنایی با افراد جدید و رفاقت های تازه پیدا می کنید. در ماه های اسفند و فروردین که در پیش است، فکرهای خلاقانه ای به ذهن شما خطور می نماید. این فکرها به اندازه ای بکر و جالب هستند که حتی خودتان هم از اینکه چنین افکار خلاقانه ای و نوآورانه ای به ذهن شما خطور نموده، تعجب خواهید کرد. در شهریور ماه سال آینده یکی از همکاران جلوی پیشرفت های شما را خواهد گرفت، اما شما کار خودتان را بکنید و اجازه ندهید کسی جلوی تان را بگیرد. راز موفقیت شما در سالی که در پیش رو دارید در صداقت و رک گویی شما نهفته است و اگر به دنبال تغییرات چشمگیری هستید، صراحت را در رفتار و گفتار در پیش بگیرید. سال تولدتان با کارهای زیادی همراه خواهد بود، اما این کارها در اوایل پاییز سال آینده کمتر می گردد و فرصتی برای استراحت پیدا خواهید کرد. ایده هایی که در این سال به ذهن شما می رسد را دست کم نگیرید و طرحی نو برای زندگی تان دراندازید.

فال روزانه 21، 09، 1398

به فکر سلامت جسم و جان خود هستید، اما از سلامت روح و ذهن تان غافل شد ه اید و به لحاظ روحی آسیب دیده اید. تلخ های زندگی را با لبخند سپری کنید و از امروز تصمیم بگیرید که بیشتر مواظب سلامت رو ح و جسم تان باشید. نقشه های زیادی برای افزایش ثروت دارید، اما از قلم نیاندازید که کسب ثروت بدون پس انداز محال است و فکری به حال اندوخته های اقتصادی خود بیاندازید. امروز بعدازظهر، دوستی قدیمی به دیدار شما می آید و خاطره های خوش گذشته را با هم مرور خواهید کرد. همکارانِ شما در محل کار دردسری درست خواهند کرد و از آنجایی که مسئولیت این همکاران به گردن شما واگذار شده، حسابی نگران خواهید شد. کار مهمی برای انجام دارید و در چند روز گذشته فرصتی برای این کار فراهم نشده است. امروز وقت فراغتی پیدا خواهید کرد و این فرصت را حتماً به انجام این کار مهم اختصاص دهید.

مدتی است که حسابی نگران و افسرده اید و اضطراب مزمن جان شما را به تنگ آورده است، اجازه ندهید اوضاع از این بدتر گردد و با مطالعه و انجام تمرین های ذهنی، خودتان را از شر افکار مخرب آزاد کنید. امروز مهمان ناخوانده ای درِ منزل شما را خواهد زد، این مهمان با خودش برکت به منزل شما می آورد و به لحاظ اقتصادی سودی از بابت این مهمان نصیب شما خواهد شد. مدتی است که به اطرافیان و اهل منزل توجه نکرد ه اید، اما آنها به فکر شما بوده اند و امروز هدیه ای دریافت می کنید. هیچ روزی به اندازه امروز برای انجام کارهای مشکل و سخت مناسب نیست و تمام کارهای ناتمامی که دارید را انجام خواهید داد. همسر یا عشق زندگی تان به یاد ایام خوشی که با شما داشته خواهد افتاد و شب و روزی سرشار از عشق و بازنگری به خاطره های عاشقانه دوران گذشته را سپری خواهید کرد.

احساس می کنید اختیار زندگی تان را ندارید و اوضاع از کنترل شما خارج شده است. به هر قیمتی که شده اجازه ندهید عنان زندگی از دست شما خارج گردد و با کوشش و شجاعت، مشق زندگی را با خط خودتان بنویسید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را در پیش دارید و مشکل اقتصادی نخواهید داشت. اگر تاکنون عاشق نشده اید، امروز با فردی دیدار می کنید و قبل از اینکه حتی خودتان بفهمید به او دل خواهید باخت. پدر و مادر یا بزرگ ترهای فامیل امروز برای حل مسائل شما پا پیش می گذارند و شما را از نگرانی بیرون می آورند.

عادت ندارید به دیگران نه بگویید و این اخلاق باعث شده تا دائم مشغول به انجام کارهای بقیه باشید، در نتیجه حساب زندگی خودتان از دست شما خارج شده و از همین امروز نه گفتن را فرا بگیرید و تنها برای کارهای واجب و حیاتی به دیگران کمک کنید. امروز شرایطی برای دیدار با فرد مهمی در پیش رو دارید، این دیدار را به فال نیک بگیرید و رابطه خود را با این شخص مهم، قوی تر کنید. به لحاظ کاری روز بسیار شلوغی را در پیش دارید، اما غم به دل تان راه ندهید چرا که یکی از همکاران دست کمک به سمت شما دراز خواهد نمود. امروز به مهمانی غیرمنتظره ای دعوت خواهید شد و در این مهمانی بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. همسر یا عشق زندگی تان فکر می نماید که دیگر برای شما مهم نیست و از این قضیه حسابی دلخور شده است. امروز هدیه ای برای عشق زندگی تان بخرید و او را شگفت زده کنید.

روز خوبی برای کسب درآمد است و منابع اقتصادی راه خودشان را به سمت شما پیدا خواهند کرد. انسان سخت کوش، اما گوشه گیری هستید و این رفتار باعث شده تا خبری از دوستان و آشنایان نداشته باشید. امروز بهترین زمان برای دیدو بازدید با رفقا و آشنایان قدیمی است. مهارت های زیادی دارید اما تاکنون فرصتی برای ابراز این مهارت ها دست نداده است، امروز فرصت خوبی برای نشان دادن این مهارت ها در پیش رو دارید، این فرصت را به فال نیک بگیرید و به همگان ثابت کنید که چند مرده حلاج هستید. وقت آن رسیده که به خودتان مرخصی بدهید و قدمی در پارک بزنید و برای دمی هم که شده، به روزهای خوش گذشته فکر کنید. شکوفه های عشق و محبت میان شما و همسر یا عشق زندگی تان در حال خشک شدن است و اگر فکری به حال این شرایط برندارید، باغ عشق شما نابود خواهد شد.

انسان خجالتی هستید تا می توانید از دیگران دوری می کنید. این رفتار جز تنهایی و گوشه گیری چیزی به دنبال ندارد و امروز زمان خوبی است که از لاک خودتان بیرون بیایید و ارتباط با دیگران را آغاز کنید. همسر یا عشق زندگی تان رازهای نهفته ای در سینه دارد و امروز از این رازها پرده بر می دارد و در جریان چیزهایی قرار می گیرید که تاکنون حتی روح تان هم از آنها بی خبر بوده است. نقشه های زیادی برای آینده دارید اما امروز زمان خوبی برای اجرای این نقشه ها نیست و اگر نمی خواهید نقشه های تان نقش برآب گردد، اجرای آنها را به آینده موکول کنید.

امروز خبر بسیار خوشی به دست شما خواهد رسید، این خبر به اوضاع اقتصادی شما مربوط است و روزی سرشار از خوشی را تجربه خواهید کرد. اعضای خانواده به رغم اینکه از شما پشتیبانی می نمایند، انتظارات زیادی هم از شما دارند و سعی کنید تا جایی که می توانید دل آنها نشکنید اما بیش از حد نیز خودتان را به برآورده کردن این انتظارات پایبند نکنید. در انجام کارها ثبات قدم ندارید و به همین دلیل دستاورد زیادی در زندگی نصیب شما نشده است. امروز تصمیم بگیرید که در آینده کارها را با ثبات قدم و جسارت بیشتری انجام دهید. بعد ازظهر امروز سرتان حسابی خلوت خواهد شد و فرصت پیدا می کنید کارهای عقب مانده را انجام دهید یا به تفریح موردعلاقه تان بپردازید.

از فردی که مدتی است به او پول داده اید، درخواست نموده اید که پول تان را بازپس دهد، اما از آنجایی که این فرد سابقه خوبی ندارد، بعید می دانید که روی پول تان را ببینید، خوشبختانه امروز روز شما است و این فرد دِین اش را ادا می نماید و پولی که از شما گرفته را تمام و کمال باز می گرداند. روزی سرشار از مهر ومحبت را آغاز نموده اید و حضور عشق را در محیط اطراف خود کاملاً حس می کنید، اگر تاکنون به کسی دل نداده اید، امروز احتمال اینکه به جای یک دل، صد دل عاشق شوید بسیار است. در دوره آموزشی شرکت نموده اید و این کلاس حسابی سر شما را شلوغ نموده است. مطمئن باشید که زحمت بی فایده ای نمی کشید و کوشش های شما در این دوره آموزشی، در آینده گره های زیادی را از زندگی تان باز خواهد نمود.

امروز بیشتر از همواره مواظب مال و منال تان باشید، چرا که اگر چشم از دارایی و اموال تان بردارید، احتمال زیادی وجود دارد که قسمتی از پول های تان به باد فنا برود. امروز میان شما و عشق زندگی تان یا یکی از دوستان بسیار نزدیک مشاجره ای رخ می دهد و از این برخورد حسابی دلگیر خواهید شد. در محل کار یا محلی که در آن زندگی می کنید با فردی آشنا خواهید شد و این آشنایی زمینه ساز رابطه ای طولانی را فراهم خواهد نمود. مدت زیادی است که به دستاوردهای خود در زندگی فکر نموده اید، امروز زمانی را برای فکر به اشتباه ها و موفقیت های خود اختصاص دهید و با معین کردن اشتباهاتی که تاکنون داشته اید، از این اشتباه ها در آینده برحذر باشید. دل همسر یا عشق زندگی تان از شما حسابی پُر است و امروز از در گله گذاری با شما وارد خواهد شد.

امروز احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و یکی از اطرافیان وجود دارد، تا می توانید عزت نفس داشته باشید و در این مشاجره حرفی نزنید که بعدها از آن پشیمان شوید. روزهای بسیار پرکوشش و سختی را در محل کار یا منزل تجربه نموده اید، اما امروز بخت با شما یار است و کار زیادی در پیش ندارید و می توانید هرچقدر که دل تان خواست استراحت کنید. علاقه زیادی به حضور در میان جمع ندارید و امروز فرصت مناسبی فراهم می گردد تا حسابی با خودتان خلوت کنید. امروز همسر یا عشق زندگی تان رفتاری ناشایست را در قبال شما انجام می دهد و از این رفتار حسابی دلخور خواهید شد.

امروز گرفتار مخمصه اقتصادی شده اید و هرچقدر که فکر می کنید راه نجاتی به نظرتان نمی رسد، برای رهایی از این شرایط با یکی از دوستان نزدیک خود تماس بگیرید و مطمئن باشید که روی شما را زمین نخواهد انداخت. انسان لجباز و یک دنده ای هستید و اهل منزل و دوستان نزدیک از این اخلاق شما حسابی دلخور شده اند. روز خوبی برای عشق و عاشقی نیست و احتمال اینکه میان شما و همسر یا عشق زندگی تان دلخوری پیش بیاید بسیار است.

توجه ویژه ای به رخت و لباس تان نمی کنید و امروز وقت آن فرا رسیده که خودتان را تحویل بگیرید و چند دست لباس نو بخرید و حسابی خوش تیپ شوید. رابطه عاشقانه شما و همسر یا عشق زندگی تان، رابطه ای یکطرفه است، این ماجرا را با عشق زندگی تان در میان بگذارید و از او بخواهید توجه بیشتری به شما داشته باشد. به لحاظ کاری روز بسیار خوبی را در پیش دارید و مسئله ای که چند روزی است با آن دست و پنجه نرم می کنید را از راه خواهید برداشت.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: برترین ها
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14405

به "فال روزانه 21، 09، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 21، 09، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید