فدراسیون فوتبال، قرارداد سه میلیون دلاری ویلموتس را تکذیب کرد

به گزارش شیوا مارکت، پس از انتشار اخباری که در رابطه با رقم مورد توافق با مارک ویلموتس برای نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران، فدراسیون فوتبال به انتشار بیانه ای پرداخت.

فدراسیون فوتبال، قرارداد سه میلیون دلاری ویلموتس را تکذیب کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در بیانیه فدراسیون فوتبال ایران که پس از رسانه ای شدن ارقامی که گفته می شد برای همکاری مربی بلژیکی به وی پیشنهاد و البته مقداری از آن داده شد، آمده است:

1. رسالت رسانه ملی که متعلق به آحاد مردم است اطلاع رسانی موثق و صحیح به وسیله مراجع رسمی و مرتبط در حوزه های مختلف است و بر این اساس انتظار مردم در حوزه فوتبال یاری به رشد و توسعه فوتبال ملی در ابعاد مختلف خواهد بود.

2. اعلام رقم 3 میلیون دلاری به عنوان مبلغ قرارداد آقای مارک ویلموتس بدینوسیله تکذیب و به صورت کامل رد می شود.

3. فدراسیون فوتبال مبلغ و مزایای قرارداد آقای ویلموتس و کادر فنی خارجی وی و همچنین سایر هزینه های مرتبط با فعالیت ایشان را تا زمانی که در ایران حضور داشته اند پرداخت کرده است.

4. فدراسیون فوتبال تصریح می نماید در صورت فسخ قرارداد برخلاف بعضی اظهارات وشایعات هیچ گونه خسارتی متوجه این فدراسیون نخواهد بود.

5. فدراسیون فوتبال مفاد قرارداد را در اختیار مراجع زیربط قرار داده و این فرایند در صورت درخواست نهاد های مرتبط دیگر هم صورت خواهد پذیرفت.

6. فدراسیون فوتبال با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی صحیح به وسیله منابع و مراجع مرتبط با این حوزه بدینوسیله از کلیه رسانه ها خصوصا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درخواست می نماید با عمل به وظیفه و رسالت حرفه ای و اخلاقی خود از انتشار هرگونه اطلاعات غیرواقعی از مراجع غیر مرتبط که موجب تشویش اذهان عمومی می شود خودداری کرده و در راستای مطلع سازی جامعه و انتقال اطلاعات درست تنها به انتشار اخبار مستند و موثق در این حوزه اقدام نمایند.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14132

به "فدراسیون فوتبال، قرارداد سه میلیون دلاری ویلموتس را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال، قرارداد سه میلیون دلاری ویلموتس را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید