مأمورین رژیم آل خلیفه کودک خردسال یک فعال بحرینی را ربودند

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران: نیروهای امینی آل خلیفه ساعاتی پیش در نقض آشکار حقوق بشر با یورش به یک منزل مسکونی در جزیره ستره اقدام به بازداشت کودک این خانواده کردند.

مأمورین رژیم آل خلیفه کودک خردسال یک فعال بحرینی را ربودند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از شبکه لولوه، درپی یورش کسترده نیروهای امنیتی آل خلیفه به منازل مسکونی در سراسر بحرین، ساعاتی پیش و در نقض آشکار حقوق بشر نیروهای امنیتی آل خلیفه در جزیره ستره با یورش به منزل یکی از شهروندان بحرینی کودک خردسال این خانواده را بازداشت کردند.

درحالی که بیش از چند روز با موعد مقرر برای اعتصاب عمومی مردم بحرین و راهپیمایی آنان در 14آگوست با الهام از جنبش تمرد مصر فاصله نداریم، نیروهای امنیتی آل خلیفه برای مقابله با اعتصابات و راهپیمایی های 14 آگوست دست به بازداشت ها و یورش های وسیعی در سراسر بحرین زدند که شامل فعالان سیاسی، مذهبی، مدنی، زنان و حتی بچه ها شده است.

به همین دلیل مسئولان بحرینی به بازرگانان و صاحبان شرکت های مختلف دستور دادند تا کلیه مرخصی ها در ایام قبل و بعد از 14 آگوست لغو شده و با غایبان در این روزها به شدت برخورد گردد، همچنین شرکت باپکو (شرکت نفت بحرین) به کلیه کارکنان خود هشدار داد که در صورت غیبت در این ایام، فرد خاطی را جهت تحقیق و تشکیل پرونده به نیروهای امنیتی ارجاع خواهند داد.

از سوی دیگر سید هادی موسوی، مسئول بخش آزادی های مدنی و حقوق بشر در جمعیت الوفاق طی نشست خبری روز گذشته خود تاکید نمود که در ماه مبارک رمضان سال جاری شاهد 648 مورد یورش به منازل مسکونی مردم، بازداشت 208 نفر، زخمی شدن 170 نفر و 26 مورد تخریب اموال مردم بوده ایم.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: تسنیم
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19593

به "مأمورین رژیم آل خلیفه کودک خردسال یک فعال بحرینی را ربودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مأمورین رژیم آل خلیفه کودک خردسال یک فعال بحرینی را ربودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید