مترجم استراماچونی: تعویض ها در ملاقات با شاهین با نظر استراماچونی انجام شد، او برای کمتر شدن غرامت پیشنهاد کاهش مدت قرارداد را داد

به گزارش شیوا مارکت، مترجم آندره آ استراماچونی روایتی جدید را از عدم حضور او در استقلال و دلیل عدم بازگشتش به ایران عنوان نمود.

مترجم استراماچونی: تعویض ها در ملاقات با شاهین با نظر استراماچونی انجام شد، او برای کمتر شدن غرامت پیشنهاد کاهش مدت قرارداد را داد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران, یوسف دانشیار بعد از ملاقات استقلال مقابل شاهین شهرداری بوشهر درباره ارتباطی که در این مدت با استراماچونی داشته است, گفت: بعد از ویدئویی که در فضای مجازی از ایشان پخش شد و اظهار داشت که به استقلال بر نمی گردد من با او بعد از بازی صحت کردم که گفت اگر تا دوشنبه پول به حسابش واریز گردد, به استقلال بر می گردد.

وی درباره علت ناراحتی استراماچونی و انتشار آن ویدئو گفت: ابتدا به این دلیل بوده که چرا عزم و اراده ای جدی برای فراهم شدن سازوکار بازگشتتش به ایران فراهم نشده و دوم اینکه چرا وقتی پول به حسابش واریز نشده در خبر ها این طور اعلام نموده اند که پول کاملاً پرداخت شده است. استراماچونی گفت رسید بانکی که امروز رسانه ای شد برای حساب او نبوده و تنها رسید انتقال پول به یک بانک دیگر در ایتالیا بوده است. البته خود استراماچونی نیز تعجب نموده بود که چرا این پول به بانک سپه که جزو اولین بانک های تحریم شده بود, واریز شده است!

مترجم استراماچونی در استقلال تأکید کرد: من تازه با او صحت کردم و گفت که اگر پول تا دوشنبه به حسابش واریز گردد, قطعاً به استقلال بر می گردد. من از او سؤال که کردم که چرا از طرفداران خداحافظی نموده است و متوجه شدم که او برای اینکه از اقدامی عملی از سوی مدیران باشگاه صورت نمی گیرد, این تصمیم را گرفته است.

وی درباره اینکه آیا استراماچونی بازی امروز استقلال را تماشا نموده است, توضیح داد: بله, ایشان بازی را با دو دقیقه تأخیر نگاه می کرد و در بین دو نیمه نیز نکاتی را به من گفت و من این نکات را ارائه کردم. حتی او تعویض ها و زمان این کار را هم گفت.

دانشیار درباره اینکه استراماچونی خواستار کاهش مدت قراردادش به یک سال شده بود, گفت: برداشت من این بوده که استراماچونی قصد داشته است باشگاه برای غرامت فسخ قرارداد مبلغ کمتری را متضرر گردد، چرا که او با فسخ قرارداد می توانست پول دو سال را بگیرد و برای همین کاهش قرارداد به یک سال را پیشنهاد داد.

وی درباره اینکه آیا استراماچونی در طول بازی با دکتر ستوده روی نیمکت در تماس بوده است, گفت: بعید می دانم. تا جایی که من می دانم استراماچونی فقط با من در ارتباط بوده است.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14493

به "مترجم استراماچونی: تعویض ها در ملاقات با شاهین با نظر استراماچونی انجام شد، او برای کمتر شدن غرامت پیشنهاد کاهش مدت قرارداد را داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مترجم استراماچونی: تعویض ها در ملاقات با شاهین با نظر استراماچونی انجام شد، او برای کمتر شدن غرامت پیشنهاد کاهش مدت قرارداد را داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید