مدارس سبز با موضوع آموزش حفظ محیط زیست احداث می گردد

به گزارش شیوا مارکت، مدارس سبز با موضوع فرهنگ سازی و آموزش حفظ محیط زیست در بین بچه ها و نوجوانان در اردبیل احداث می گردد.

مدارس سبز با موضوع آموزش حفظ محیط زیست احداث می گردد

به گزارش خبرنگاران ، اسکندر امروز در مراسم امضاء تفاهمنامه مدارس سبز با اداره کل نوسازی مدارس استان اردبیل با اعلام این خبر افزود: بسترسازی در این زمینه به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است بطوریکه برای تحقق اهداف مورد نظر به دنبال افزایش ارتباطات و تعاملات با بچه ها و نوجوانان در آموزش و پرورش و محیط زیست هستیم تا به اهداف خود در مدارس دست یابیم.

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان محیط زیست کشورادامه داد: کوشش می کنیم در راستای برطرف مسائل و دغدغه های محیط زیست آن طور که باید ورود پیدا نموده و به اهداف خود دست یابیم.

در ادامه دولت لطفی نیز افزود: اهداف حفظ محیط زیست اولویت و رویکرد اصلی مدارس سبز خواهد بود بطوریکه اجرای این طرح به صورت پایلوت شروع شده و نوسازی مدارس استان به دنبال اجرای این طرح است به گونه ای که مدارس تازه تاسیس با رعایت الزامات مدارس سبز در این زمینه باید پیشگام باشند.

مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل افزود: ارائه آموزش ها و برگزاری کارگاه های آموزشی در راستای توسعه این طرح ها و برنامه ها و لزوم مشارکت دستگاه های اجرایی استان در این زمینه برای ما مبنای کار است و امیدواریم با کوشش ها و برنامه ریزی های انجام یافته در این زمینه پیروز عمل نموده و به اهداف خود جامه عمل بپوشانیم

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 8304

به "مدارس سبز با موضوع آموزش حفظ محیط زیست احداث می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس سبز با موضوع آموزش حفظ محیط زیست احداث می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید