مراجعه روزانه 2500 نفر زایر به درمانگاه نبا هلال احمر

به گزارش شیوا مارکت، مدیر درمانگاه نبا نجف اشرف از مراجعه روزانه 2500 زایر به این درمانگاه اطلاع داد.

مراجعه روزانه 2500 نفر زایر به درمانگاه نبا هلال احمر

قیداری در گفت وگو با خبرنگار اعزامی خبرنگاران به نجف اشرف گفت: با توجه به افزایش زایرین در شهر نجف در حال حاضر روزانه 2500 مراجعه به درمانگاه داریم به شکلی که ظرف 8 روز گذشته حتی روزانه مراجعات به بیش از 2500 نفر در روز رسیده است.

وی اضافه کرد: در این درمانگاه خدماتی همچون پرستاری، پانسمان، گچ ،آتل، خدمات ازمایشگاهی، خدمات دارویی و معاینه پزشکی ارائه می گردد و بیشترین مراجعات نیز به دلیل سرماخوردگی، گرفتگی عضلات، شکستگی ها و گرمازدگی است.

قیداری ادامه داد: در بعضی موارد زایران به دلایل مختلف باید برای ادامه درمان و اخذ خدمات پزشکی به ایران منتقل شوند که همه این افراد به وسیله اتوبوس آمبولانس به کشور منتقل شدند. بعضی موارد هم با توجه به فوریت برای انجام عمل جراحی به وسیله هوایی به کشور انتقال یافتند.

وی تاکید نمود: در درمانگاه نبا نجف اشرف 105 نفر پرسنل حضور دارند و مشغول خدمت رسانی به زایرین اربعین حسینی هستند.

مدیر درمانگاه نبا نجف اشرف در توصیه به همه زایران اربعین حسینی گفت: زایران باید برای حفظ سلامت خود همه موارد بهداشتی همچون شستشو دست ها و... را رعایت نمایند همچنین حتما در استفاده مواد غذایی دقت و از مصرف مواد غذایی مشکوک خودداری نمایند تا مراجعاتشان به درمانگاه کاهش پیدا کند.

به گزارش خبرنگاران، بعضی از مراجعه نمایندگان به درمانگاه و کادر پزشکی مستقر در درمانگاه نسبت به ارائه خدمات بیمه ای در نجف اشرف معترض بودند.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 12097

به "مراجعه روزانه 2500 نفر زایر به درمانگاه نبا هلال احمر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراجعه روزانه 2500 نفر زایر به درمانگاه نبا هلال احمر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید