مسی: شرایط پیچیده شده است، فقط به بردن قطر فکر می کنیم

به گزارش شیوا مارکت، باید سر خود را بالا گرفته و به بازی بعدی فکر کنیم، هدف ما غلبه بر قطر و صعود به دور بعدی رقابت های کوپا آمه ریکا خواهد بود.

مسی: شرایط پیچیده شده است، فقط به بردن قطر فکر می کنیم

مسی: شرایط پیچیده شده است، فقط به بردن قطر فکر می کنیم

تیم ملی آرژانتین بامداد امروز و در دیدار مقابل پاراگوئه به تساوی رضایت داد و خوش شانس بود که فرانکو آرمانی با مهار یک ضربه پنالتی، آلبی سلسته را در مسابقات حفظ کرد. حالا لیونل مسی معتقد است اگرچه شرایط پیچیده است، اما آنها باید به فکر پیروزی در دیدار پایانی باشند. تیم ملی آرژانتین برای صعود باید قطر را مغلوب کرده و منتظر لغزش پاراگوئه مقابل کلمبیا باشند.

لیونل مسی گفت: در شرایط پیچیده ای قرار داریم. تعداد زیادی از بازیکنان جوان تیم ملی آرژانتین چنین شرایطی را تا به حال تجربه نکرده اند اما ما باید سر خود را بالا گرفته و به بازی بعدی فکر کنیم، هدف ما غلبه بر قطر و صعود به دور بعدی رقابت های کوپا آمه ریکا خواهد بود. همه هدف ما بهبود شرایط و نمایشی پیروز در بازی بعدی است.

وی ادامه داد: فکر می کنم در 15 دقیقه ابتدایی دیدار مقابل پاراگوئه نمایش خوبی داشته و توپ را به خوبی به حرکت درآوردیم. اما در آن بازه زمانی نیز اگرچه ایده روشنی برای حمله کردن داشتیم اما نتوانستیم موقعیت چندانی روی دروازه حریف خلق کنیم. بعد از دریافت گل نیز بازیکنان عصبی شدند اما بعد از به ثمر رساندن گل تساوی می توانستیم پیروز شویم. پیروزی در دیدار مقابل پاراگوئه برای ما بسیار مهم بود اما حالا فکر می کنم می توانیم با غلبه بر قطر به دور بعد صعود کنیم.

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7068

به "مسی: شرایط پیچیده شده است، فقط به بردن قطر فکر می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی: شرایط پیچیده شده است، فقط به بردن قطر فکر می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید