معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی منصوب شد

به گزارش شیوا مارکت، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی طی حکمی جلال دهقانی فیروزآبادی را به سمت معاونت پژوهشی این دانشگاه منصوب کرد.

معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی منصوب شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، حسین سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی صبح امروز 19 آبان ماه 98 با حضور در جلسه شورای پژوهشی دانشگاه، ضمن تقدیر از خدمات و تلاش های امیر زند مقدم در مدت سرپرستی معاونت پژوهشی، جلال دهقانی فیروزآبادی را به سمت معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی معرفی کرد.

رئیس دانشگاه در سخنانی با اشاره به فعالیت های اجرا شده در دوره مدیریت خود در دانشگاه گفت: در این مدت دستاورد ها و توفیقاتی را در حوزه نیروی انسانی داشته ایم که بخشی برنامه ریزی شده و بخش دیگر با برنامه قبلی نبوده است.

وی در این خصوص اضافه نمود: در این سال ها 215 عضو هیئت علمی به دانشگاه اضافه شده است که بسیاری از آن ها از ارکان مدیریتی دانشگاه هستند. همچنین تعداد اعضای هیئت علمی خانم از 20 نفر به 107 نفر افزایش داشته است که به لحاظ جایگاه آموزشی و معرفتی جایگاه رفیعی در دانشگاه دارند.

بدنه دانشگاه یک سرمایه انسانی، اجرایی و علمی جدید دارد

سلیمی با بیان اینکه آن چیزی که برجسته است پیدا کردن شخصیت های علمی و اجرایی جوان است که شاید در دوره پیش مدیریتی خیلی در وسعت کلان دانشگاه مطرح نشده بودند؛ شرح داد: امروز بدنه دانشگاه دریافته است که یک سرمایه انسانی، اجرایی و علمی جدید دارد و برای انتخاب مدیران خود با آن بحران همیشگی روبرو نیست.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی اضافه نمود: زند مقدم یکی از این مصادیق و ذخیره های دانشگاه است که در طی این دوره با مسئولیت های اجرایی درحوزه معاونت پژوهشی چه در بخش همکاری با امور بین الملل، مسئولیت در بخش انتشارات و در مدت تصدی سرپرستی معاونت پژوهشی این ادعا را ثابت کرد.

سلیمی ضمن تقدیر از قبول مسئولیت زند مقدم در دوره گذار برای انتخاب معاون پژوهشی اظهار کرد: پذیرش مسئولیت ایشان حاکی از توانایی های اجرایی، درک شرایط دانشگاه در کنار شخصیت علمی برجسته ایشان دارد و اثبات کرد که ایشان هرگونه همکاری را برای تامین منافع دانشگاه خواهند داشت.

وی ضمن تشکر از قبول مسئولیت دهقانی فیروزآبادی خاطر نشان کرد: امیدوارم با بینش و تجربه اجرایی دهقانی فیروزآبادی شاهد ارتقاء شاخص های پژوهشی دانشگاه باشیم و شرایطی را ایجاد کنیم که جایگاه علوم انسانی در کشور را ارتقاء یابد.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13431

به "معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید