مواد فروشان لوکس سوار دستگیر شدند

به گزارش شیوا مارکت، تهران (پانا) - رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 5 مواد فروش حرفه ای مسلح اطلاع داد و گفت متهمان با استفاده از خودروهای لوکس مواد فروشی می کردند.

مواد فروشان لوکس سوار دستگیر شدند

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جلیل موقوفه ای در تشریح این خبر اظهار کرد: درپی شکایت های مردمی مبنی بر اینکه رانندگان و سرنشینان خودروهای لوکس و یک دستگاه موتورسیکلت با تردد در مناطق غرب تهران پک های مواد مخدر توزیع می نمایند، آنالیز موضوع در اختیار تیم های مختلف کلانتری های غرب تهران نهاده شد.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی مناطق آلوده غرب تهران شناسایی شد، اضافه نمود: در آنالیز های پلیسی یکی از محدوده های آلوده، حوالی ترمینال غرب شناسایی و معین که مواد فروش در نقاط مختلفی در این محدوده به توزیع مواد مخدر می پردازند.

این مقام انتظامی ادامه داد: گشت زنی های انتظامی افزایش و کلیه نقاط آلوده حوالی ترمینال غرب تحت نظر گرفته شد تا اینکه ساعت 13:00 پانزدهم آبان 2 دستگاه خودروی لوکس در مناطق آلوده مشاهده و عملیات مهار متهمان اجرایی شد.

وی توضیح داد: مأموران گشت کلانتری ترمینال غرب به هر دو خودرو دستور توقف خودرو را صادر کردند و متهمان که خود را در محاصره پلیس می دیدند با شلیک به سمت مأموران کلانتری قصد متواری شدن از محل را داشتند که با اقدام به عمل پلیس رانندگان خودروهای لوکس دستگیر، اما 3 سرنشین خودروهای لوکس از محل گریختند.

سرهنگ موقوفه ای گفت: با دستگیری رانندگان و کشف مقدار فراوانی مواد مخدر از خودروی متهمان دستگیری 3 متهم فراری دیگر نیز در دستور کار نهاده شد و در تحقیقات پلیسی که به مدت 4 ساعت به طول انجامید، مخفیگاه هر سه متهم شناسایی و با دستور قضائی هر سه متهم در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

رئیس پلیس پیشگیری با بیان اینکه از مخفیگاه متهمان یک دستگاه موتورسیکلت نیز کشف شد، گفت: در آنالیز بیشتر از خودروهای متهمان 179 پک انواع مواد مخدر و مبلغ 5 میلیون تومان کشف و هر 5 متهم به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

به گفته سرهنگ موقوفه ای متهمان به همراه اموال مکشوفه برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی نهاده شدند.

مجله سایه: مجله سایه: وبلاگ سینما و سرگرمی

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25029

به "مواد فروشان لوکس سوار دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مواد فروشان لوکس سوار دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید