موش گیر ارشد وزارت خارجه بریتانیا بازنشسته می گردد

به گزارش شیوا مارکت، دوران قرنطینه کرونا برای پالمرستون، موش گیر ارشد وزارت خارجه بریتانیا بسیار خوش گذشته و او اکنون به فکر بازنشستگی افتاده است.

موش گیر ارشد وزارت خارجه بریتانیا بازنشسته می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، دوران قرنطینه کرونا برای پالمرستون آنقدر خوش گذشته است که این گربه تصمیم گرفته است امور بین المللی را به دیپلمات های انسانی واگذار کند و پس از چهار سال کار سخت برای بازنشستگی به حومه شهر برود.

پالمرستون بازنشستگی اش را در نامه ای از جانب خودش خطاب به سیمون مک دونالد، معاون دائمی وزارت خارجه بریتانیا رسما گفت و در آن توضیج داد که می خواهد وقت بیشتری را به دور از مرکز توجهات بگذراند.

او در توئیتی نوشت: من زندگی دور از خط مقدم را آرام تر، ساکت تر و آسان تر یافته ام.

پالمرستون که نامش را از لرد پالمرستون، وزیر خارجه بریتانیا با طولانی ترین مدت خدمت، گرفته است، در آوریل 2016 به عنوان یک گربه نجات یافته وارد وزارت خارجه شد. او رفقای بسیاری داشت، گرچه روابط دیپلماتیکش با لریِ گربه ساکن مقر نخست وزیری بریتانیا، در خانه شماره 10 خیابان داونینگ، در نزدیکی وزارت خارجه خالی از تنش نبود. این دو گربه گاهی در خیابان در بیرون مقر نخست وزیری در حال جنگ با هم مشاهده شده بودند.

  • عکس روز: لری در نخست وزیری می ماند

در نامه پالمرستون که با نام @DiploMog در توئیتر فعالیت می نماید، آمده است که دوران خدمتش نشان داد حتی موجودات چهارپا و پشمالو هم نقش مهمی در اقدامات دنیای بریتانیا دارند.

او نوشت: من افتخار دیدار با نمایندگانی از سراسر دنیا را داشته ام و امیدوارم حداکثر تلاشم را را نموده باشم تا بهترین پادرمیانی ها یا پنجه درمیانی ها را در این تماس ها نموده باشم.

همکاران پالمرستون می گویند دلشان برای او تنگ می گردد.

جان بنجامین، رئیس آموزشگاه دیپلماتیک وزارت خارجه دوران بازنشستگی بسیار شادمانی را برای او آرزو کرد.

او در توئیتی نوشت پالمرستون زمانی یک موش مرده اندکی جویده شده را نزدیک میز کار من در آموزشگاه رها نموده بود. البته در آن موقع ما از این کار خیلی خشنود نشدیم.

مجله آزمون اول: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 22184

به "موش گیر ارشد وزارت خارجه بریتانیا بازنشسته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موش گیر ارشد وزارت خارجه بریتانیا بازنشسته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید