نادال اتهامات را ردکرد ، فقط می خواهند نام من را لکه دار نمایند

به گزارش شیوا مارکت، رافائل نادال اسطوره اسپانیایی تنیس به انتقادهای شهردار شهر ماناکور، شهری که آموزشگاه تنیس او در آن واقع شده پاسخ داد و نامه سرگشاده ای در این باره منتشر کرد.

نادال اتهامات را ردکرد ، فقط می خواهند نام من را لکه دار نمایند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش سه بعد از انتقادهایی که شهردار شهر ماناکور از رافائل نادال، اسطوره تنیس اسپانیا نموده و مدعی شده بود نادال هم درباره فعالیت های آموزشگاه تنیسش در این شهر و هم به خاطر قایقش که در بندرگاه پورتو کریستو در این شهر لنگر انداخته، با امتیازهایی روبرو است که به راحتی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد، نادال با انتشار یک نامه سرگشاده به این انتقادها واکنش نشان داد.

نادال در نامه سرگشاده خود این ادعا که در رابطه با فعالیتهای آموزشگاه تنیس خود و همینطور در خصوص لنگر انداختن قایق تفریحی اش در بندرگاه پورتو کریستو، رانتی دریافت نموده یا مقامات شهرداری یا دولتی با او به صورتی ویژه و متفاوت با دیگران برخورد نموده اند را تکذیب کرد.

نادال در این نامه سرگشاده نوشت: من هم مثل هر فرد دیگری از اینکه با حملات غیرموجه و اتهام های نادرست روبرو شوم ناراحت می شوم. تنها چیزی که آنها می خواهند لکه دار کردن نام من است.

لحن تند اسطوره تنیس اسپانیا در این نامه سرگشاده رسانه های اسپانیایی را متعجب نموده و به نظر می رسد آنها انتظار نداشته اند که نادال نسبت به انتقادهایی در این سطح چنین واکنش تندی نشان بدهد.

نادال در ادامه نوشت: می توانم درباره مسائل دیگری شبیه به این هم صحبت کنم ولی مدتها است که ساکت بوده ام چون دلم نمی خواهد در چنین بحثها و درگیری هایی شرکت کنم. فقط می خواهم بگویم که ناراحت و ناامید شده ام.

میکل اولیور، شهردار ماناکور ادعا نموده بود که نادال بدون اینکه در این شهر زندگی کند از مواهب این شهر به صورت ممتاز استفاده می نماید. این ادعاها البته عجیب به نظر می رسد چرا که نادال چندین بار به شهرداری ماناکور یاری نموده و به خصوص بعد از سیل فاجعه باری که در سال 2018 در این شهر براه افتاد یاری های او نقش مهمی در یاری به حادثه دیدگان داشت.

نادال در نامه خود اشاره می نماید که می توانسته آموزشگاه تنیس خود را در هر شهر دیگری در اسپانیا دایر کند، شهرهایی که امکانات بهتری هم در اختیارش می گذاشتند ولی او تصمیم گرفته این شهر را انتخاب کند. نادل در ادامه می نویسد: ما را متهم نموده اند که مالیات یا هزینه جمع آوری زباله آموزشگاه را نپرداخته ایم. اتهامی که سراسر دروغ است.

  • ششمین قهرمانی اسپانیا در دیویس کاپ | نادال کار را تمام کرد

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 14232

به "نادال اتهامات را ردکرد ، فقط می خواهند نام من را لکه دار نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادال اتهامات را ردکرد ، فقط می خواهند نام من را لکه دار نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید