نامه دولت مستعفی یمن به سازمان ملل علیه ایران

به گزارش شیوا مارکت، تهران (پانا) - سایت خبری وابسته به دولت مستعفی یمن، مستقر در عربستان سعودی، گزارش داد که این دولت نامه ای علیه ایران به شورای امنیت سازمان ملل متحد ارسال کرده است.

نامه دولت مستعفی یمن به سازمان ملل علیه ایران

به گزارش فارس، سایت خبری وابسته به دولت مستعفی یمن (مستقر در عربستان سعودی) سبأ، شامگاه امروز (دوشنبه)، گزارش داد که دولت عبد ربه منصور هادی نامه ای علیه ایران به سازمان ملل ارسال کرده است.

در این نامه ادعا شده است که ایران یکی از افراد خود را به صورت قاچاقی به یمن ارسال کرده است و او را به عنوان سفیر در دولت صنعاء مشخص کرده است.

در ادامه این گزارش ادعا شده است که این اقدام صریحا با حقوق بین الملل و قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل متحد از جمله قطعنامه شماره 2216 مخالفت می کند.

این ادعا در حالی مطرح می شود که پیشتر، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت که حسن ایرلو سفیر تام الاختیار و فوق العاده جمهوری اسلامی ایران در یمن وارد صنعاء شده و بزودی رونوشت استوارنامه خود را به آقای هشام شرف وزیر خارجه دولت نجات ملی و استوارنامه خود را به آقای مهدی مشاط رئیس شورای عالی سیاسی یمن تقدیم خواهد کرد.

تور ونیز: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24247

به "نامه دولت مستعفی یمن به سازمان ملل علیه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه دولت مستعفی یمن به سازمان ملل علیه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید