نشست هم اندیشی با رئیس و نمایندگان فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی برگزارشد

به گزارش شیوا مارکت، معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست هم اندیشی با رئیس و نمایندگان فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی بر ضرورت جلب مشارکت همه جانبه شرکای اجتماعی جامعه کار و کوشش در معین ساز و کار اجرایی طرح های مهمی، چون تامین مسکن کارگری و ساماندهی سهام عدالت تاکید نمود.

نشست هم اندیشی با رئیس و نمایندگان فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی برگزارشد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، کار و رفاه اجتماعی، ابراهیم صادقی فر اضافه نمود: ارتقاء شرایط معیشتی، تامین رفاه و برنامه ریزی در حوزه های مسکن، سهام و کاهش آسیب های اجتماعی کارگران از مهمترین برنامه هایی است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهتمام ویژه ای برای اجرایی شدن آن دارد.

وی با اشاره به طرح احداث واحد های مسکونی برای کارگران و بازنشستگان اضافه نمود: بر اساس تفاهم نامه همکاری بین وزارت راه و شهرسازی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که در دیماه 1398 منعقد شد، احداث واحد های مسکونی برای کارگران و بازنشستگان در دستور کار نهاده شد و وارد مرحله اجرایی شد.

صادقی فر در این نشست به تشریح مدل های 9 گانه تهیه شده از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی در تامین مسکن کارگران و سایر اقشار جامعه هدف پرداخت.

وی با اشاره به هدفمند کردن سیاست ها و برنامه ها در این حوزه، بر لزوم مشارکت نمایندگان ملت در پیگیری تحقق اهداف طرح مسکن کارگری و سهام عدالت تاکید نمود.

معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی توضیح داد: با عزم و اراده راسخی که در فراکسیون کارگری مجلس یازدهم در مورد توانمند سازی و ارتقای تاب آوری جامعه کار و فراوری وجود دارد، رویکرد حمایتی، کوشش بی شائبه و همه جانبه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صیانت از کارگران و همچنین مشارکت فعال شرکای اجتماعی، امیدواریم تا مقوله مسکن کارگری، سهام عدالت و سایر حوزه های رفاهی کارگران، هرچه زودتر وارد مرحله عملیاتی گردد.

در ادامه این نشست، علی بابایی کارنامی، رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد؛ موضوعات قابل آنالیز در فراکسیون کارگری بر اساس قوانین مرتبط با حقوق جامعه کارگری و همکاری با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، به جدیت پیگیری گردد.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 22004

به "نشست هم اندیشی با رئیس و نمایندگان فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی برگزارشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست هم اندیشی با رئیس و نمایندگان فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی برگزارشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید