نصب 20 برج نوری برای روشنایی بوستان هویزه

به گزارش شیوا مارکت، محمدرضا افخم معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 17 از نصب حدود 20 برج نوری در بوستان هویزه اطلاع داد و اضافه نمود: تا اواسط آذر روشنایی فاز یک بوستان هویزه تکمیل خواهد شد و هیچ نقطه تاریکی را در این بخش از بوستان مشاهده نخواهیم کرد.

نصب 20 برج نوری برای روشنایی بوستان هویزه

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17 تهران، محمدرضا افخم معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 17 با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای روشنایی بوستان هویزه گفت: این بوستان از وسعت و قدمت زیادی برخوردار است که ما آن را به دو فاز تقسیم نموده ایم. فاز اول آن که قدیمی تر است سمت خیابان زمزم قرار گرفته است و فاز دوم آن منتهی به مترو زمزم است و فعلا قصد داریم روشنایی را به فاز اول این بوستان بیاوریم.

افخم با بیان اینکه تمام نقاط تاریک بوستان هویزه معین و برای نصب پایه چراغ برج نوری جانمایی شده است تاکید نمود: حدود 20 برج نوری برای روشنایی این بوستان ضروری است که قرارداد لازم با پیمانکار برای نصب این برج ها بسته شد، اقلام مورد احتیاج تهیه شده و به زودی کار نصب آن آغاز می گردد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 17 ادامه داد: 14 برج نوری به ارتفاع 5/4 متر در نظر گرفته شده که بستگی به موقعیت مکانی و میزان تاریک بودن از برج هایی با چهار،پنج و شش پروژکتور در نقاط مختلف استفاده می گردد.

او اضافه نمود: 5 برج با ارتفاع 6 متر هم در نظر گرفتیم که هر کدام 6 پروژکتور دارندکه در بخش های مهم بوستان نصب می شوند و و بدین ترتیب مشکل روشنایی فاز اول این بوستان رفع خواهد شد.

افخم در خاتمه با بیان اینکه از این هفته کار نصب این برج ها آغاز می گردد گفت: اقدام برای روشنایی این بوستان و خرید برج نوری از اواسط مرداد آغاز شد و بنا بود تا خاتمه تابستان این پروژه به اتمام برسد اما به دلیل گرانی این برج ها کار با تاخیر روبرو شد و حالا مقدار لازم توسط پیمانکار تهیه شده و ظرف یک ماه آینده کار نصب آن به خاتمه می رسد و می توان از نیمه دوم آذر ماه سال جاری شاهد روشنایی در فاز اول بوستان هویزه بود.

مجله سایه: مجله سایه: وبلاگ سینما و سرگرمی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25153

به "نصب 20 برج نوری برای روشنایی بوستان هویزه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب 20 برج نوری برای روشنایی بوستان هویزه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید