نقی زاده: این بلاتکلیفی خوب نیست، فدراسیون تصمیمی قاطع بگیرد، نمی توان پروتکل بهداشتی را اجرایی کرد

به گزارش شیوا مارکت، هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد که فدراسیون و سازمان لیگ باید بازیکنان و تیم های لیگ فزونی را از بلاتکلیفی خارج نمایند.

نقی زاده: این بلاتکلیفی خوب نیست، فدراسیون تصمیمی قاطع بگیرد، نمی توان پروتکل بهداشتی را اجرایی کرد

میثم نقی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص ادامه یافتن مسابقات لیگ برتر ضمن بیان این مطلب گفت: هر باشگاه، بازیکن یا مربی نظر خاص خودش را دارد و نمی توان گفت حق با کدام طرف است، چون موافقان و مخالفان برگزاری مسابقات دلایل خاص خودشان را دارند. من هم یک بازیکن هستم و نمی دانم شرایط چگونه جلو خواهد رفت، ولی همه ما باید از تصمیم سازمان لیگ و فدراسیون تمکین کنیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر شایعات درباره برگزاری لیگ زیاد است و تیم ها واقعاً بلاتکلیف هستند. این بلاتکلیفی اصلاً خوب نیست و فدراسیون هر چه زودتر باید تصمیم قاطعی درباره لیگ برتر بگیرد. اینکه لیگ ادامه پیدا کند، با اعلام قهرمان تعطیل گردد یا اینکه تصمیم دیگری گرفته گردد. فقط به فدراسیون مربوط است و امیدوارم مسئولان فوتبال بعد از مشورت با کارشناسان و شنیدن نظرات مدیران عامل تیم ها، یک تصمیم درست و خوب بگیرند.

هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه تیم ها برای رعایت پروتکل های بهداشتی با مشکل مواج هستند، اعلام کرد: من معتقدم بیشتر تیم ها نمی توانند این پروتکل را اجرا نمایند، چون امکانات ما برای پیاده کردن این موارد کافی نیست. به عنوان مثال امکانات فوتبال در مسجدسلیمان زیاد نیست و اگر قرار است پروتکل را رعایت کنیم فدراسیون باید به تیم هایی که از لحاظ اقتصادی و امکانات مشکل دارند، یاری کند.

نقی زاده در خاتمه توضیح داد: فکر می کنم شرایط برای برگزاری بازی ها سخت شده و حفظ سلامتی افراد هم بسیار مهم است. امیدارم در نهایت هر چه زودتر تکلیف لیگ تعیین گردد، البته فراموش نکنیم که لیگ سال بعد هم وجود دارد و قرار نیست تا آغاز لیگ فصل بعد کرونا از بین برود.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20449

به "نقی زاده: این بلاتکلیفی خوب نیست، فدراسیون تصمیمی قاطع بگیرد، نمی توان پروتکل بهداشتی را اجرایی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقی زاده: این بلاتکلیفی خوب نیست، فدراسیون تصمیمی قاطع بگیرد، نمی توان پروتکل بهداشتی را اجرایی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید