نهایی شدن شکایت شفر از استقلال، اسناد علیه فتحی و خطیر در فیفا

به گزارش شیوا مارکت، در حال حاضر فیفا انجام و ثبت نهایی این شکایت را در نامه ای رسمی به شفر اعلام نموده است. این خبر توسط ساشا شفر تایید شده است.

نهایی شدن شکایت شفر از استقلال، اسناد علیه فتحی و خطیر در فیفا

شکایت وینفرد شفر از استقلال در فیفا نهایی شده و مدیران آبی های پایتخت باید در آینده ای نزدیک راه حلی برایش پیدا نمایند.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر، سرمربی پیشین استقلال که اواخر لیگ هجدهم از سمتش برکنار شد، حدود سه ماه پیش مدارک مقدماتی لازم برای شکایت از آبی های پایتخت را به فیفا ارائه کرد.

البته تکمیل شدن مراحل انجام این شکایت کمی طولانی شد که دلیلش چند بخش بودن موارد شکایت شفر بوده است. شکایت سرمربی آلمانی پیشین استقلال تنها به مسائل اقتصادی محدود نمی گردد و او به خاطر رفتار امیرحسین فتحی، مدیرعامل و علی خطیر، معاون پیشین استقلال که پس از برکناریش با او داشتند هم به فیفا طرح شکایت نموده و تمام اسناد و مدارک مربوط به شکایتش را در اختیارشان قرار داده است.

در حال حاضر فیفا انجام و ثبت نهایی این شکایت را در نامه ای رسمی به شفر اعلام نموده است. این خبر توسط ساشا شفر تایید شده است.

امیرحسین فتحی، مدیرعامل استقلال پس از برکناری شفر به طرفداران اطمینان داد که قرارداد این مربی با حداقل هزینه فسخ می گردد اما تا کنون خبری از توافق و فسخ نیست.

از طرفی شفر هم به نظر نمی رسد که به خاطر اتهامات مختلفی که در این مدت از سوی معاون ورزشی مستعفی باشگاه استقلال درباره اش مطرح شد به سادگی راضی به توافق و یا گذشتن از شکایتش گردد.

در هر صورت به نظر می رسد باشگاه استقلال باید در آینده ای نزدیک راه حلی برای این پرونده پیدا کند و گرنه با تبعات سنگین احتاقتصادی آن روبرو خواهد شد.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 11345

به "نهایی شدن شکایت شفر از استقلال، اسناد علیه فتحی و خطیر در فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نهایی شدن شکایت شفر از استقلال، اسناد علیه فتحی و خطیر در فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید