هادی عقیلی: از فدراسیون فوتبال درخواست بازی های محبت آمیز با تیم های خارجی را داریم

به گزارش شیوا مارکت، هادی عقیلی، مربی تیم جوانان ایران درخواست کرد فدراسیون فوتبال برای این تیم بازی های محبت آمیز خارجی برگزار کند.

هادی عقیلی: از فدراسیون فوتبال درخواست بازی های محبت آمیز با تیم های خارجی را داریم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هادی عقیلی، مربی تیم فوتبال جوانان درباره برگزاری اردوهای استعدادیابی که در مرکز ملی فوتبال برگزار می گردد، گفت: امروز (یکشنبه) گروه دوم فعالیت های خود را آغاز نموده تا با انجام بازی های درون تیمی زیر نظر کادر فنی ارزیابی شوند. عصر امروز و صبح فردا نیز گروه دوم دو بازی درون تیمی خواهند داشت و با خاتمه فعالیت های شان، بازیکنان به شهرهای خود باز می گردند و برنامه بعدی کادر فنی تیم ملی جوانان استعدادیابی بازیکنان دیگری است که در دستور کاری ما واقع شده است.

وی ادامه داد: مدت دار شدن روند استعدادیابی بازیکنان به دلیل این است که از سال گذشته تا دی ماه سال جاری (نزدیک به 15 ماه) این تیم تقریباً فعالیتی نداشته و اردویی تشکیل نشده است. بنابراین اولین کاری که باید انجام می دادیم، استعدادیابی و زیر نظر داشتن بازیکنان مستعد بود. بر همین اساس لیگ برتر جوانان، رقابت های استان تهران و لیگ دسته اول را مدنظر داشته و مسابقات بندرعباس که حدود 400 بازیکن در آن بودند، ارزیابی کردیم.

مربی تیم فوتبال جوانان ایران در خاتمه گفت: با توجه به اینکه بازیکنانی که انتخاب خواهند شد تجربه بازی بین المللی نداشته و کادر فنی نیز می تواند با انجام بازی های مختلف آنها را ارزیابی کند، از کمیته جوانان و مسئولان فدراسیون فوتبال درخواست انجام بازی های تدارکاتی خارجی را داشته ایم تا بتوانیم تیم خوبی را به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام کنیم. همچنین تورنمنت روسیه را پیش بینی نموده ایم که امیدوارم این اتفاق رخ دهد و ملی پوشان با آمادگی به مسابقات اعزام شوند.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3442

به "هادی عقیلی: از فدراسیون فوتبال درخواست بازی های محبت آمیز با تیم های خارجی را داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هادی عقیلی: از فدراسیون فوتبال درخواست بازی های محبت آمیز با تیم های خارجی را داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید