هشدار کرملین درباره ادامه بحران مالی و انتقاد از اقدامات عربستان

به گزارش شیوا مارکت، سخنگوی کرملین با تأکید بر لزوم اقدامات ضدبحران هماهنگ کشورها برای مقابله با بحران مالی کنونی در دنیا،از جمله به دلیل بیماری کرونا، از آمادگی روسیه برای انجام مذاکراتی سازنده برای تثبیت بازار بین المللی انرژی اطلاع داد.

هشدار کرملین درباره ادامه بحران مالی و انتقاد از اقدامات عربستان

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تاس، دمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه معتقد است که بحران مالی، از جمله ناشی از گسترش بیماری همه گیر کرونا ، در آینده نیز همچنان ادامه خواهد داشت و برای غلبه بر آن ، هماهنگی اقدامات ضدبحران از جانب کشورها بسیار لازم است.

پسکوف که شب گذشته در مصاحبه با برنامه مسکو. کرملین. پوتین صحبت می کرد، گفت: ما می دانیم که بحران مالی دنیای که از جمله در نتیجه گسترش شیوع ویروس کرونا شروع شده، از هم اکنون خود را نشان داده و در آینده نیز ادامه خواهد داشت و ما باید برای مقابله با این بحران آماده شویم. و البته هماهنگی اقدامات ضد بحران از طرف بسیاری از کشورهای دنیا در این راستا مورد احتیاج خواهد بود. و کارهای زیاد زیادی باید با هماهنگی انجام گردد.

سخنگوی کرملین همچنین در پاسخ به سئوال دیگری تاکید نمود که تصمیم گیری درباره تمدید هفته غیرکاری در روسیه با مباحثات و اختلاف نظراتی روبرو شده است ، برای اینکه قطعاً این اقدام یک فشار جدی بر حیات مالی کشور وارد می کند، ولی در هر صورت ، در مورد یک مسئله همه اتفاق نظر دارند و آن این است که نکته اصلی برای همه مسئولین، حفظ جان و سلامتی مردم است.

دمیتری پسکوف در بخش دیگری از این مصاحبه خاطرنشان کرد که طرف روسی به یک فرایند مذاکرات سازنده با هدف تثبیت بازار دنیای انرژی تمایل دارد.

کرملین اقدام عربستان در ارائه تخفیف و افزایش بی سابقه فراوری نفت را مخرب خواند

وی اضافه کرد: روسیه خواهان توقف توافق اوپک پلاس نبود. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین و بطور کلی مقامات روسیه خواهان فرایند مذاکراتی سازنده هستند که جایگزینی ندارد و به منظور تثبیت بازار بین المللی انرژی لازم است.

به گفته وی، در شرایط فعلی شرکای روسیه در عربستان سعودی به ارائه تخفیف های بی سابقه و افزایش بی سابقه فراوری نفت دست زده اند، در حالیکه این اقدام به این واقعیت منجر خواهد شد که تمامی ذخیره نفت دنیا ممکن است به زودی پر گردد. تانکرهای نفت کش اکنون دیگر نه برای حمل و نقل نفت به سایر نقاط دنیا، بلکه در واقع به عنوان مخازن شناور نفت مورد استفاده قرار می گیرند. در نهایت قیمت نفت کاملاً به کمترین میزان خود رسیده که به نفع هیچ یک از کشورها نیست.

ا نتهای پیغام،

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18320

به "هشدار کرملین درباره ادامه بحران مالی و انتقاد از اقدامات عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار کرملین درباره ادامه بحران مالی و انتقاد از اقدامات عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید