واکنش دپارتمان داوری به دریافت تست عجیب کرونا از داوران لیگ برتر

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، با تصمیم کمیته داوران فدراسیون فوتبال قرار است روز دوشنبه این هفته یک دوره آموزشی برای داوران و یاری داوران لیگ برتر فوتبال برگزار گردد.

واکنش دپارتمان داوری به دریافت تست عجیب کرونا از داوران لیگ برتر

نکته عجیب اینجاست که از اعضای حاضر در این دوره در همان روز دوشنبه و ساعاتی پیش از آغاز کلاس، تست کرونا گرفته می گردد؛ اتفاقی که ممکن است حضور مبتلایان و ناقلان این ویروس را در دوره آموزشی در پی داشته باشد. البته تصمیم قابل تامل تر دریافت تست صرفاً از داوران حاضر در این دوره است و از یاری داورها تست کرونا گرفته نمی گردد!

خبرنگاران برای پیگیری این خبر با علیرضا سهرابی رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال تماس گرفت. سهرابی ابتدا با بیان اینکه به خاطر شلوغ بودن کارهایش وقتی برای پاسخگویی ندارد، گفت: لطفاً شما وارد این مسائل نشوید و بگذارید کارمان را انجام بدهیم و لیگ را آغاز کنیم!

سهرابی درباره اینکه حضور در این نشست با این شیوه تست گیری ممکن است باعث آلودگی داوران و یاری داوران به ویروس کرونا گردد، توضیح داد: مطمئن باشید کمیته پزشکی اجازه نمی دهد بر خلاف قوانین بهداشتی کاری را انجام بدهیم!

رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چرا این تست باید همان روز و صرفاً از داوران گرفته گردد؟ گفت: شما همان روز بیایید و سوالتان را در همان محل برگزاری دوره از من بپرسید!

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20910

به "واکنش دپارتمان داوری به دریافت تست عجیب کرونا از داوران لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش دپارتمان داوری به دریافت تست عجیب کرونا از داوران لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید