وضعیت دژاگه و استوکس در تراکتور، شکاری بدون آنالیز جذب نشده است

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه تراکتور، غلامرضا صادقیان با بیان اینکه بخش رسانه ای تراکتور را توسعه می دهیم، اظهار کرد: می خواهیم با انتشار اخبار و مصاحبه های مختلف طرفداران را راضی و با نشاط نگه داریم. ما تراکتور را به آن صندلی واقعی مورد انتظار طرفداران می رسانیم و در کنار کادرفنی و بازیکنان، تیم خبری و ستادی باشگاه هم زحمت می کشد تا طرفداران به عنوان مهمترین رکن باشگاه راضی باشند.

وضعیت دژاگه و استوکس در تراکتور، شکاری بدون آنالیز جذب نشده است

وی در مورد وضعیت اشکان دژاگه، اعلام کرد: مسئله ای بابت بازگشت دژاگه نداریم و این بازیکن از هفته دوم تمرینات تیم در ترکیه، به اردوی تراکتور اضافه می گردد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد شرایط اروین و استوکس، گفت: این دو بازیکن با تراکتور قرارداد دارند و باشگاه در قبال این بازیکنان به تعهداتش عمل نموده است و مکاتبات لازم با فیفا انجام می گردد.

وی در رابطه با برنامه ریزی برای تسهیل ورود و خروج طرفداران به استادیوم، اظهار کرد: به دنبال جلب رضایت طرفداران هستیم و کارت هواداری الکترونیکی صادر خواهد شد، ضمن اینکه امروز از راستا ورود طرفداران به استادیوم بازدید نموده و پیشنهاداتی برای مسئولان امر در زمینه تسهیل در ورود به استادیوم یادگار امام (ره) داریم تا طرفداران در کمترین زمان ممکن وارد استادیوم شده و روی جایگاه مورد علاقه شان بنشینند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در مورد جذب رضا شکاری گفت: مشاوران فنی و حقوقی باشگاه در انتخاب بازیکن و همچنین مسائل مختلف پیرامون انعقاد قرارداد نظر می دهند و بدون آنالیز های لازم نسبت به انعقاد قرارداد اقدام نمی کنیم.

وی ادامه داد: ما در کنار حفظ بازیکنان بزرگ و باتجربه همچون مسعود شجاعی، احسان حاج صفی و اشکان دژاگه به دنبال جوان گرایی در تیم هستیم چرا که تفکرات آقای دنیزلی هجومی بوده و بازیکنان جوان و با کیفیت بالا می توانند 90 دقیقه در اختیار تیم باشند و برنامه های تاکتیکی سرمربی را در زمین اجرا نمایند.

وی در مورد جذب بازیکنان خارجی، گفت: کمیته فنی باشگاه برای پست های مختلف، کارنامه بیش از 100 بازیکن خارجی بدون سابقه بازی در ایران را آنالیز نموده است؛ حتی مسائل اقلیمی را نیز در انتخاب آنها آنالیز می کنیم.

وی در رابطه با پرونده محسن فروزان گفت: باشگاه تراکتور اخبار قطعی را اطلاع رسانی می نماید و ما به عنوان مسئول حقوقی باشگاه تراکتور تا جایی که از دستمان بر می آید موضوعات را پیگیری می کنیم تا حقوق باشگاه پایمال نگردد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا نفر جدید به کادرفنی تراکتور اضافه می گردد؟ گفت: آقای دنیزلی به ما اطلاع داده که فعلاً با همین نفرات ادامه می دهد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور تأکید کرد: تمامی بازیکنان و اعضای کادرفنی با نظر مستقیم آقای دنیزلی جذب شده اند و ایشان تصمیم گیرنده نهایی در مورد مسائل فنی تیم هستند.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7734

به "وضعیت دژاگه و استوکس در تراکتور، شکاری بدون آنالیز جذب نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وضعیت دژاگه و استوکس در تراکتور، شکاری بدون آنالیز جذب نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید