پاسخ سازمان لیگ به پرسپولیس: خودتان به ما بدهکارید!

به گزارش شیوا مارکت، سازمان لیگ فوتبال گفت که باشگاه پرسپولیس به این سازمان بدهکار است.

پاسخ سازمان لیگ به پرسپولیس: خودتان به ما بدهکارید!

به گزارش خبرنگاران سایت سازمان لیگ فوتبال ایران نوشت:

در روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس در رسانه ها مدعی شده که با ارسال نامه ای به سازمان لیگ خواهان دریافت پول خود از محل درآمدهای تبلیغات محیطی شده است. ین در حالی است که این باشگاه نه تنها ریالی از سازمان لیگ طلب ندارد که براساس اسناد اقتصادی موجود در سازمان لیگ باشگاه پرسپولیس بیش از 5 میلیارد و 700 میلیون تومان به این سازمان بدهکار است. 57312390623 رقم دقیق بدهی باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ فوتبال ایران است.

در خصوص میزان بدهی باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ بارها با مدیران اقتصادی این باشگاه مکاتبات مختلفی اجرا شده اما متاسفانه باشگاه پرسپولیس هیچ اقدامی در زمینه تسویه حساب یا حتی آنالیز اسناد مربوطه انجام نداده و متاسفانه پاسخ نامه ها را در این خصوص نمی دهد. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس از زمانی که بلیت فروشی به خود این باشگاه واگذار شده مبلغ 20 درصد از حق بلیت فروشی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و هیئت فوتبال استان تهران را هم پرداخت ننموده است.

سازمان لیگ همیشه حامی منافع اهالی فوتبال و به ویژه باشگاه هاست و در این فصل نیز برای افزایش در آمد فوتبال باشگاهی بیش از گذشته کوشش نموده این در حالی است که در دنیا فوتبال بیش از 70 درصد از درآمد فوتبال باشگاهی از حق پخش تلویزیونی است که متاسفانه در فوتبال ایران در چند سال اخیر پولی بابت حق پخش تلویزیونی از سوی صدا و سیما به سازمان لیگ فوتبال ایران پرداخت نشده که مدیران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ همچنان در حال رایزنی و کوشش برای این حق مسلم فوتبال هستند. زیرا در صورت پرداخت نشدن حق پخش تلویزیونی باشگاه های فوتبال ایران با شرایط بغرنج اقتصادی روبرو خواهند شد.

سازمان لیگ درآمد حاصله از تبلیغات محیطی را براساس آئین نامه های مسابقات بین باشگاه ها تقسیم می نماید و نمی تواند حق سایر باشگاه ها را به باشگاه های بدهکار بدهد. به هر حال باشگاه پرسپولیس باشگاه بزرگی است که شایسته است مدیران این باشگاه در جهت درآمدزایی در حد نام این باشگاه کوشش وافر داشته باشند. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ همچنان وظیفه حمایتی از تمامی باشگاه ها را برعهده دارند.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3443

به "پاسخ سازمان لیگ به پرسپولیس: خودتان به ما بدهکارید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ سازمان لیگ به پرسپولیس: خودتان به ما بدهکارید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید