پرداخت پاداش انتها خدمت همه اساتید بازنشسته سال 97 تا انتها سال

به گزارش شیوا مارکت، معاون اداری وزارت علوم گفت: با تامین 50 میلیارد تومان از سازمان برنامه و بودجه، پاداش انتها خدمت همه اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی دانشگاه های زیرمجموعه وزارت علوم که در سال 97 بازنشسته شده اند تا انتها امسال پرداخت می شود.

پرداخت پاداش انتها خدمت همه اساتید بازنشسته سال 97 تا انتها سال

محمدتقی نظرپور، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، گفت: پاداش انتها خدمتی که تا به امروز از سوی وزارت علوم پرداخت شده است، انتها خدمت اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی است که تا انتها سال 97 بازنشسته شده اند.

وی درباره آخرین شرایط پرداخت پاداش انتها خدمت بازنشسته دانشگاه ها، گفت: بخشی اعظمی از این پاداش های دانشگاه های ذیل وزارت علوم، پرداخت شده و حدود 50 میلیارد تومان هنوز پرداخت نشده و باقی مانده است.

50 میلیارد تومان پاداش های انتها خدمت معوقه سال 97

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افزود: لیست مربوط به این 50 میلیارد تومان پاداش انتها خدمت اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی را به سازمان برنامه و بودجه ارسال کرده ایم و امیدواریم که این مبالغ هم تا انتها سال تامین شود و بتوانیم پاداش انتها خدمت در وزارت علوم همه افرادی که در سال 97 بازنشسته شده اند را پرداخت کنیم.

مجله سرگرمی: مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16995

به "پرداخت پاداش انتها خدمت همه اساتید بازنشسته سال 97 تا انتها سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت پاداش انتها خدمت همه اساتید بازنشسته سال 97 تا انتها سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید