پرواز بدون مقصد؛ نوآوری جدید شرکت هواپیمایی کانتاس در شرایط شیوع کرونا

به گزارش شیوا مارکت، طی روزهای اخیر، تمامی بلیت های پرواز بدون مقصد کجا از شرکت هواپیمایی کانتاس، در عرض ده دقیقه به فروش رسید. این پرواز با اختلاف، سریع ترین فروش بلیت در تاریخ ایرلاین کانتاس را به خود اختصاص داده است. پرداخت 800 دلار یا حتی بیشتر از این مقدار برای مسافرت به هیچ کجا، غیر قابل تصور است.

پرواز بدون مقصد؛ نوآوری جدید شرکت هواپیمایی کانتاس در شرایط شیوع کرونا

هجوم استرالیایی ها برای پرواز بدون مقصد!

در استرالیا، 130 نفر برای خرید بلیت این پرواز، به سایت ها هجوم آورده اند. شرکت هواپیمایی کانتاس به علت همه گیری کووید19 ، دو بیلیون دلار خسارت دیده است. برنامه پرواز بدون مقصد می تواند بخشی از خسارات وارده به شرکت هواپیمایی کانتاس را جبران کند. این پرواز از سیدنی شروع می گردد و در همان مکان فرود می آید. در این سفر می توان مناظر دیدنی و مهم استرالیا از جمله سد عظیم مرجانی و صخره آیزر را مشاهده کرد. تماشای این مناظر به علت بسته بودن مرزها، برای بسیاری از افراد ناممکن است.

در آسمان محدودیت مرزی وجود ندارد

مسافران می توانند از تماشای کاتا توجوتا، خلیج بایرون، سواحل بوندی و بندرگاه سیدنی لذت ببرند. در این سفر هفت ساعته، دیگر نیازی به چمدان نیست. این هواپیما در ارتفاع 4000 پایی از سطح زمین پرواز می نماید تا مسافران بتوانند از فاصله نزدیک تر، از مناظر دیدن نمایند.

بلیت های مالی این پرواز به قیمت 787 دلار، برای جایگاه های میان رده به قیمت 1787 دلار و در جایگاه های بالارده به قیمت 3787 دلار فروش رفته است. سخنگوی شرکت هواپیمایی کانتس می گوید: ما می دانستیم که این پرواز محبوب خواهد بود اما انتظار نداشتیم که در طی مدت زمان ده دقیقه، به فروش برسد.

این فروش سریع بلیت به وضوح نشان می دهد که مردم دل تنگ مسافرت و تجربه پرواز هستند. اگرچه این سفر دارای مقصد خاصی نیست اما برای چند ساعت، تجربه ای بی نظیر در آسمان خواهید داشت.

به علت حجم بالای تقاضا و علاقه مردم به این پرواز بدون مقصد در دقایق اولیه، شرکت هواپیمایی کانتاس در پی برنامه ریزی برای تعداد بیشتری از این دست پروازها است.

منبع: AUTOCAR

تایلند: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23700

به "پرواز بدون مقصد؛ نوآوری جدید شرکت هواپیمایی کانتاس در شرایط شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز بدون مقصد؛ نوآوری جدید شرکت هواپیمایی کانتاس در شرایط شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید