کرونا پایتخت را متوقف نکرد

به گزارش شیوا مارکت، تهیه کننده سریال پایتخت از ادامه تصویربرداری این مجموعه نوروزی در شمال کشور و با رعایت تمام شرایط بهداشتی و استریل خبر داد.

کرونا پایتخت را متوقف نکرد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، الهام غفوری درباره شرایط تصویربرداری فصل ششم سریال پایتخت در شمال کشور، توضیح داد: ما در حال کار کردن هستیم و حال بچه ها خوب است. هر هفته سر صحنه می آیند و همه را معاینه می کنند. سعی می کنیم تمام شرایط استریل را رعایت کنیم و با رعایت همه این مسائل کارمان را انجام می دهیم و خوشبختانه حال همه بچه های پایتخت خوب است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر همه بازیگران اصلی در سر صحنه حضور دارند، درباره فرایند ساخت سریال پایتخت نیز یادآور شد: نزدیک به عید است و طبیعتاً کار فرایندی رو به سرانجام دارد.

غفوری در پاسخ به اینکه آیا قصه جدیدی به کار افزوده می شود؟ توضیح داد؟ پایتخت در 15 قسمت تولید می شود و قصه را با همان روالی که داشتیم پیش می بریم.

محسن تنابنده نیز به تازگی فیلمی از پشت صحنه پایتخت 6 منتشر کرده است که در آن نشان داده می شود عوامل این سریال با وجود نگرانی از شیوع کرونا، همچنان پای رساندن این سریال به نوروز 99 ایستاده اند.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16805

به "کرونا پایتخت را متوقف نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا پایتخت را متوقف نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید