کشت گیاهان دارویی در 30 هکتار از زمین های تحقیقاتی دانشگاه آزاد فارسان

به گزارش شیوا مارکت، کشت گیاهان دارویی در 30 هکتار از زمین های دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان در نشستی با حضور مسئولان شهرستان فارسان و به منظور ایجاد کارآفرینی، اشتغال و درآمدزایی مورد آنالیز نهاده شد.

کشت گیاهان دارویی در 30 هکتار از زمین های تحقیقاتی دانشگاه آزاد فارسان

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات هزینه تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، در نشستی با نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی، فرماندار فارسان و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و به منظور ایجاد کارآفرینی، اشتغال و درآمدزایی، کشت گیاهان دارویی در 30 هکتار از زمین های دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان مورد آنالیز نهاده شد.

ابراهیم رحیمی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در این نشست اظهار کرد: حدود نیمی از دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه های استان دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

ابراهیم رحیمی اضافه نمود: دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری دارای 20 هسته فناور و شرکت دانش بنیان و تجهیزات آزمایشگاهی مدرن است که دانشگاه های استان های مجاور برای انجام کار های تحقیقاتی خود از آزمایشگاه دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد استفاده می نمایند.

وی بیان نمود: دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در زمینه پژوهشی رتبه نهم کشوری را کسب نموده و در پنج سال متوالی برترین پژوهشگر کشور از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد انتخاب شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد مطرح نمود: با گسترش رشته ها براساس آمایش سرزمینی، رشته های جدید کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی به دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان اضافه خواهد شد که موجب پیشرفت این واحد دانشگاهی در استان خواهد شد.

رحیمی تأکید کرد: ساخت حصار دانشگاه آزاد اسلامی فارسان سبب اقدامات خوب مالی، درآمدزایی و کارآفرینی برای دانشگاه و شهرستان فارسان خواهد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان نیز اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد فارسان با 18 رشته فعال، 17 عضو هیئت علمی و 13 کارمند مشغول فعالیت آموزشی در استان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24058

به "کشت گیاهان دارویی در 30 هکتار از زمین های تحقیقاتی دانشگاه آزاد فارسان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشت گیاهان دارویی در 30 هکتار از زمین های تحقیقاتی دانشگاه آزاد فارسان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید