کشور ها از تجربیات ایران برای مقابله با کرونا استفاده کنند

به گزارش شیوا مارکت، رئیس هیأت اعزامی سازمان جهانی بهداشت گفت: سایر کشور ها در منطقه می توانند از تجربیات ایران برای مقابله با کرونا استفاده کنند به دلیل اینکه در ایران برخی اقدامات پیشگیرانه مناسب در حال انجام است.

کشور ها از تجربیات ایران برای مقابله با کرونا استفاده کنند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، ریچارد برنان رئیس هیأت اعزامی سازمان جهانی بهداشت در نشست خبری با بیان اینکه ایران قدرتمندترین سیستم بهداشتی را در بین کشور های شرقی مدیترانه دارد، گفت: برخی از کشور ها با جنگ دست و پنجه نرم می کند و شاید نتوان اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای برای کرونا را در این منطقه با یکدیگر مقایسه کرد.

وی اضافه نمود: سازمان جهانی بهداشت برای مقابله با کرونا اولویت هایی را در نظر گرفته است که ایران نیز از این اولویت ها پیروی می کند.

رئیس هیأت اعزامی سازمان جهانی بهداشت بیان داشت: سایر کشور ها در منطقه می توانند از تجربیات ایران استفاده کنند به دلیل اینکه در ایران برخی اقدامات پیشگیرانه مناسب در حال انجام است.

برنان خاطرنشان کرد: سازمان جهانی بهداشت هیأت های جداگانه ای را به همه کشور ها اعزام می کند که امیدواریم در آینده شاهد حضور کارشناسان ایرانی در این هیأت ها باشیم تا از این طریق تجربیات ایرانیان نیز افزایش پیدا کند.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16946

به "کشور ها از تجربیات ایران برای مقابله با کرونا استفاده کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشور ها از تجربیات ایران برای مقابله با کرونا استفاده کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید