کفاشیان و اصفهانیان قبل از مجمع استعفا می دهند

به گزارش شیوا مارکت، قرار است بندی به اساسنامه فدراسیون فوتبال اضافه گردد که از این پس و بنا به احترام به قوانین داخلی بازنشسته ها نمی توانند در فدراسیون فوتبال صاحب سمت شوند.

کفاشیان و اصفهانیان قبل از مجمع استعفا می دهند

کفاشیان و اصفهانیان قبل از مجمع استعفا می دهند

بعد از اینکه حضور مهدی تاج در پست ریاست فدراسیون فوتبال قطعی شد، مسعود سلطانی فر و رضا صالحی امیری المپیک بر استعفای دسته جمعی بازنشسته های هیات رییسه فدراسیون فوتبال تاکید داشتند که تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده است.در میان کشمکش های موجود درباره رفتن یا نرفتن بازنشسته ها اما تصمیمات کلانی درباره مدیران فوتبالی گرفته شده که مهدی تاج نیز در جریان این مساله قرار گرفته است.

ظاهرا تاج در جلسه ای که چند روز قبل با صالحی امیری و سلطانی فر برگزار کرد، قول داده محمدرضا ساکت،علی کفاشیان و فریدون اصفهانیان که علاوه بر عضویت در هیات رییسه سمت های اجرایی نیز دارند، قبل از اینکه مجمع 9 دیماه برگزار گردد، از سمت های خود استعفا نمایند. درباره ساکت این اتفاق اتفاق افتاده اما اصفهانیان و کفاشیان هنوز پست شان را ترک نکردند.

این در حالی است که سایر بازنشسته ها تکلیف شان در مجمع 9 دیماه روشن خواهد شد.

برای جلوگیری از تعلیق فوتبال ایران وزیر از فدراسیون فوتبال خواسته در مجمع عمومی این فدراسیون در خصوص بازنشسته ها تصمیم گیری گردد.البته گفته می گردد قرار است بندی به اساسنامه فدراسیون فوتبال اضافه گردد که از این پس و بنا به احترام به قوانین داخلی بازنشسته ها نمی توانند در فدراسیون فوتبال صاحب سمت شوند.

لازم به ذکر است مهدی تاج برای شرکت در اجلاس توسعه مدیریت فوتبال که زیر نظر فیفا برگزار می گردد صبح فردا(چهارشنبه) راهی کشور قطر خواهد شد و قرار است جمعه به تهران برگردد.

3-220

tour-canada.ir: تور کانادا | با تور کانادا سفر کنید، ویزای کانادا، تور کانادا ارزان، قیمت تور کانادا نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان 99 را با ما تجربه کنید.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2528

به "کفاشیان و اصفهانیان قبل از مجمع استعفا می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفاشیان و اصفهانیان قبل از مجمع استعفا می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید