گروه جوکر در عراق، خطرناک تر از داعش

به گزارش شیوا مارکت، روز به روز ماهیت روابط داعش و گروهک های جوکر بیش از پیش برملا می شود و مردم اکنون فهمیده اند که گرداننده هر دوی این گروه ها یکی است و هدف واحدی را دنبال می کند.

گروه جوکر در عراق، خطرناک تر از داعش

به گزارش ، در حالی که ده ها تن از رزمندگان حشدالشعبی طی هفته های اخیر در حملات عناصر تروریستی داعش به مقر آن ها در مناطق صعب العبور بین استان های کرکوک، صلاح الدین و دیالی به شهادت رسیده یا مجروح شده اند، گروه های جوکر نیز با حمله به چند مقر حشد الشعبی، در استان های مرکزی و جنوبی عراق، آن ها را آتش زدند.

در غیاب رزمندگان حشد الشعبی که در خط مقدم جبهه در مناطق مرزی سرگرم دفاع از حیثیت و شرف عراق در مقابل وحشی ترین جنایت کاران تاریخ هستند، گروهک های جوکر آمریکایی با حمله مقر های خالی این رزمندگان، از پشت به آن ها خنجر زدند.

همین دیروز جواد الطلیباوی، از رهبران جنبش عصائب اهل حق از حمله جوکر های آمریکایی به مقر این جنبش در میسان و آتش زدن آن خبر داد. وی گفت این مقر به دلیل حضور افراد، در سنگر خط مقدم دفاع از کشور و مقابله گروه تروریستی داعش، خالی بود.

گروهک های جوکر با این تحرکات در واقع سرگرم اجرای عملی نقشه های آمریکا علیه نیرو های حشد الشعبی از جمله جنبش عصائب اهل حق هستند؛ آمریکا به تلافی شکست های پیاپی گروه تروریستی داعش، و اصرار حشد الشعبی بر اخراج اشغالگران آمریکایی از عراق، این مبارزان را در فهرست تروریسم خود قرار داده است.

روز به روز ماهیت روابط داعش و گروهک های جوکر بیش از پیش برملا می شود و مردم اکنون فهمیده اند که گرداننده هر دوی این گروه ها یکی است و هدف واحدی را دنبال می کند. به اذعان مقامات آمریکا، داعش و جوکر هر دو دست پرورده این کشور هستند. اقدامات و رفتار های وحشیانه هر دو گروه، گواهی بر این مدعاست. کافی است نگاهی به جرایم هولناک گروه های جوکر که توسط آمریکا در صفوف معترضان عادی جای داده شده اند بیندازیم می بینیم که این افراد چگونه وحشیانه به مقر رزمندگان حشد الشعبی حمله کرده و دست به قتل شکنجه آن ها می زنند و سرشان را می برند. این جنایات دقیقا یادآور جنایات تروریست های داعش است و هدف مشترک، ضربه زدن به رزمندگان حشد الشعبی و مراجع دینی و همبستگی بین ملت عراق و روابط تاریخی و برادرانه دو ملت عراق و ایران است.

تنها تفاوت بین تروریست های داعش و جوکر این است که جوکر ها تحت پوشش سازمان های جامعه مدنی و فعالان، آزادانه در داخل عراق به خصوص در استان های مرکزی و جنوبی جولان می دهند و با همین اسامی به راحتی خود را در میان مردم جا می دهند و همین امر وجود آن ها را برای ملت عراق خطرناک تر کرده است و همین نکته باعث شده است که آمریکایی ها هم بیش از گروه تروریستی داعش، برای حمله به حشد الشعبی و مرجعیت و مراسم امام حسین و روابط بین دو ملت ایران و عراق به جوکر ها تکیه کنند.

حشد الشعبی معیار وطن پرستی در عراق است و هر کس به آن حمله کند - با هر اسم و عنوانی که باشد - در آزمون وطن پرستی سرافکنده می شود. بر این اساس گروهک جوکر هم به عنوان مزدوران آمریکا و بقایای رژیم صدام در عراق با توجه به دشمنی آشکار و علنی با رزمندگلن حشد الشعبی، دیگر نمی توانند به سادگی گذشته به جنایات خود ادامه دهند.

منبع: العالم

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20316

به "گروه جوکر در عراق، خطرناک تر از داعش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه جوکر در عراق، خطرناک تر از داعش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید