110 هزار واحد مسکونی برای محرومان احداث می گردد

به گزارش شیوا مارکت، خبرگزاری خبرنگاران-رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به احداث 110 هزار واحد مسکونی برای محرومان، گفت: از این تعداد واحد 50 هزار مورد تحویل داده شده و مابقی تا انتها دولت دوازدهم مورد بهره برداری قرار می گیرد.

110 هزار واحد مسکونی برای محرومان احداث می گردد

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از خوی، وی با بیان این که پیروزی انقلاب اسلامی را مدیون محرومان و مستضعفان هستیم، خاطر نشان کرد: سه هزار واحد دیگر بر اساس تفاهمنامه با بنیاد مسکن تا 6 ماه آینده و پیش از اتمام کار دولت احداث و تحویل داده می گردد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از احداث 110 هزار واحد مسکونی برای محرومان در سطح کشور اطلاع داد و اضافه نمود: تا کنون 50 هزار واحد احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته است. همچنین تا پیش از انتها کار دولت تدبیر و امید 60 هزار واحد دیگر در اختیار محرومان قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: برای اتمام 33 پروژه در سطح آذربایجان غربی تا پیش از اتمام دولت دوازدهم یک هزار و 900 میلیارد تومان اعتبار سرمایه گذاری صورت می گیرد.

نوبخت با بیان اینکه دولت تدبیر و امید هر آن چه را که وعده داده بود به سرمنزل مقصود رسانده، تأکید کرد: از مهمترین اقدامات صورت گرفته دولت در سطح آذربایجان غربی می توان به اتصال ریل ارومیه به شبکه سراسری ریلی کشور و انتقال آب به دریاچه ارومیه اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 28466

به "110 هزار واحد مسکونی برای محرومان احداث می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "110 هزار واحد مسکونی برای محرومان احداث می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید