80 درصد اصناف کرمانشاه تعطیلات کرونایی را رعایت می نمایند

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به اجرای محدودیت های جدید کرونایی از اول آذر، گفت: بیش از 80 درصد صنوف مشمول تعطیلی، در این طرح مشارکت مطلوبی دارند.

80 درصد اصناف کرمانشاه تعطیلات کرونایی را رعایت می نمایند

هوشنگ بازوند در بازدید شبانه از سطح شهر کرمانشاه در سومین شب اجرای محدودیت های جدید کرونایی با تقدیر از مشارکت مردم و اصناف در این طرح، اظهار کرد: در کرمانشاه درصد قابل توجهی از کسبه محدودیت های جدید را رعایت می نمایند و 30 درصد اصناف نیز که جزو مشاغل ضروری هستند، باید در حین فعالیت تمامی توصیه های بهداشتی را رعایت نمایند.

وی به میزان همراهی اصناف و بازاریان در سه روز گذشته اشاره نمود و اضافه نمود: در بازارهای سنتی، اصلی، مرکز شهر و سایر اماکن پرتردد همکاری بسیار مطلوب است، اما در بعضی شهرک ها متاسفانه شرایط مناسب نیست و مشارکت 50 درصد است.

بازوند گفت: از کسبه شهرک های اطراف به ویژه در مسکن، دولت آباد و سایر مناطق نیز درخواست داریم مشارکت بیشتری داشته باشند و برای حفظ سلامت مردم بازار را تعطیل نمایند.

وی شرایط شهرستانها را نیز تشریح کرد و گفت: در شهرستانهای قرمز و نارنجی بر اساس پروتکل ابلاغی 80 درصد اصناف در طرح مشارکت دارند که قابل تقدیر است.

بازوند تأکید کرد: امیدواریم مردم در این 15 روز علی رغم وجود بعضی مسائل مالی، همراهی بیشتری داشته باشند، زیرا در غیر اینصورت برای حفظ سلامت عموم مجبوریم تعطیلات را تمدید کنیم.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: رسانه ها و صدا و سیما نقش بسیار موثری در جلب مشارکت مردم داشته اند که ضمن تداوم فرآیند قانع کردن سازی، انتظار داریم در روزهای آینده ارتباط قوی تری با مردم برقرار و رفتار شهروندان مسوولیت پذیر را ترویج دهند.

بر اساس محدودیت های جدید کرونایی که از اول آذر آغاز شده، در شهرهای قرمز بجز مشاغل ضروری، بقیه صنوف به مدت دو هفته تعطیل هستند.

ایستگاه بازی: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25662

به "80 درصد اصناف کرمانشاه تعطیلات کرونایی را رعایت می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "80 درصد اصناف کرمانشاه تعطیلات کرونایی را رعایت می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید