شروع پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری از فردا

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، جمشید تقی زاده با اعلام برنامه رونمایی از پرداخت وام 5 میلیون تومانی به 400 هزار بازنشسته گفت: نام نویسی از بازنشستگان متقاضی در شهریور به خاتمه رسید و پرداخت وام به بازنشستگان از روز شنبه 7 مهر شروع خواهد شد.

شروع پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری از فردا

وی گفت: 250 هزار نفر در سایت صندوق بازنشستگی ثبت نام نموده اند که وام 5 میلیون تومانی را با کارمزد 4 درصد دریافت می نمایند و بقیه متقاضیان نیز در ماه های آینده وام می گیرند.

تقی زاده با بیان این که متقاضیان می توانند برای دریافت وام ضروری خود به بانک عامل(بانک صادرات) مراجعه نمایند، گفت: در سه ماهه آخر سال نیز بقیه موارد ثبت نام ها انجام می گردد تا سقف 400 هزار بازنشسته کامل گردد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اضافه کرد: صندوق برنامه ریزی برای مسکن بازنشستگان را در نظر گرفته و طرحی را پیش بینی نموده است که امیدواریم با همکاری وزارت راه و شهرسازی و همچنین شهرداری های سراسر کشور ساخت مسکن بازنشستگان صندوق بازنشستگی را ساماندهی کنیم.

تقی زاده اضافه کرد: مسکن بازنشستگی فصل جدیدی برای بازنشستگان است و همچنین بسته حمایتی و درمانی بازنشستگان در عقد قرارداد جدید با بیمه تکمیلی افزایش پیدا خواهد نمود تا حمایت بیشتری در حوزه درمانی از بیماران صعب العلاج انجاام گردد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1046

به "شروع پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید