اختصاص زمین رایگان برای قهرمانان تنیس

به گزارش شیوا مارکت، رز حسینی- البرز - خبرنگار:با توجه به هزینه های بالای تجهیزات و وسایل ورزش تنیس خاکی، اعطای وام بدون بهره و یا کم بهره از انتظاراتی بود که ورزشکاران برای تامین تجهیزات و وسایل خود از مسئولان داشتند.

اختصاص زمین رایگان برای قهرمانان تنیس

این مساله به صورتی بین همه ورزشکاران این رشته گسترش پیدا کرد که بعضی به مطالبه گری پرداختنداما در مقابل مسئولان هیات تنیس این موضوع را تکذیب کردند. دبیر هیات تنیس خاکی در این باره گفت: تاکنون هیات تنیس خاکی درباره اعطای وام به قهرمانان هیچگونه اقدامی نکرده است. جعفر سهرابی با بیان این که اعطای وام به قهرمانان تنها سال گذشته مطرح شد اما جدی نشد، ادامه داد: اعطای وام به بانک ها اختصاص دارد و هیات نه تنها هیچ مداخله ای در این امر ندارد، بلکه هیچ منابع اقتصادی هم در اختیار ندارد.

وی با اشاره به این موضوع که هیات های ورزشی بودجه ای برای تخصیص به ورزشکاران ندارند، گفت: برای حمایت از بعضی قهرمانان از جمله مشکات الزهرا صفی در مراسمی که اداره کل ورزش و جوانان برای تجلیل از قهرمانان تدارک دید، تجلیل و تقدیر صورت گرفت. سهرابی درباره اختصاص زمین رایگان به ورزشکاران برای حمایت و کاهش هزینه های آنها، گفت: از آنجا که هیات تنیس خاکی، زمین تنیس اختصاصی ندارد و زمین های البرز وابسته به شهرداری هستند، تاکنون پیروز به اختصاص زمین رایگان به ورزشکاران نشده اما اقدامات و تدابیری برای تحقق این امر اندیشیده شده است.

وی ادامه داد: با پیگیری ها و مکاتبات اجرا شده، از هفته آینده زمین تنیس واقع در فاز 5 مهرشهر 5 تا 6 ساعت در هر روز به صورت رایگان دراختیار قهرمانان و اعضای تیم ملی قرار خواهد گرفت. همچنین لازم به ذکر است رئیس هیات تنیس استان از پیگیری درخصوص اعطای وام و امکان یا عدم امکان تحقق آن و مخابره نتایج در روزهای آینده اطلاع داد.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6322

به "اختصاص زمین رایگان برای قهرمانان تنیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص زمین رایگان برای قهرمانان تنیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید