ارائه بسته های تشویقی به تورهای ورودی به سیستان و بلوچستان

به گزارش شیوا مارکت، معاون میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: نشست کمیته ملی برنامه ریزی برای تورهای ورودی ایران با حضور ریاست انجمن دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایران، سرکنسول ایران در کراچی پاکستان، اعضای کنسرسیوم های ایران، معاون شرکت توسعه گرشگری و مدیرت هتل های لاله ایران و مدیران انجمن های دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان ها برگزار گردید.

ارائه بسته های تشویقی به تورهای ورودی به سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرنگاران- میرحسینی با بیان این مطلب اضافه نمود: این نشست فرصت بسیار مهمی برای معرفی بیشتر استان و ارتباط دفاتر استان با شرکت ها و دفاتر تورگردان ایران را فراهم کرد.

وی ادامه داد: در این جلسه ظرفیت های گردشگری سیستان و بلوچستان بر اساس محصولات متنوع شمال و جنوب استان معرفی و قرار است که برای تورهای ورودی به سیستان و بلوچستان بسته های تشویقی در نظر گرفته گردد.

میرحسینی بیان نمود: حمل و نقل رایگان برای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایران که تور ورودی به مقصد سیستان و بلوچستان تعریف نمایند نیز به منظور ارزان سازی سفر در قالب فم تورهای آشناسازی (سفر رایگان و یا ارزان) در نظر گرفته شده و همچنین از تخفیف ویژه واحدهای اقامتی استان نیز بهره مند خواهند شد.

وی گفت: با تشریح ظرفیت های ویژه سواحل مکران و گردشگری دریایی در این نشست برنامه ریزی شد تا فم تور آشناسازی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ایران بویژه دفاتری که در بحث تورهای ورودی فعالند، در نیمه دوم سال در استان برگزار گردد.

وی توضیح داد: امیدواریم با برگزاری اینگونه نشست ها و افزایش تعامل با این مجموعه فکری و برنامه ریزان سفر و گردشگری در ایران بتوانیم در آینده نزدیک، افزایش مسافر را هم در حوزه گردشگری داخلی و هم گردشگران ورودی به استان ببینیم.

میرحسینی اظهار داشت: در بحث پاکستان هم قرار است با افزایش همکاری های دوجانبه، شاهد اولین نشست بخش خصوصی ایران و پاکستان در زاهدان باشیم که بتوانیم زمینه همکاری های مشترک و تعاملات دو جانبه را فراهم کرده و راستا جدید ایران پاکستان و هندوستان باعث گردد تا دوباره به دروازه شبه قاره تبدیل شده و با افزایش تعامل بین مردم و بخش خصوصی گردشگری دو کشور شاهد توسعه و امنیت پایدار در منطقه باشیم.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 8957

به "ارائه بسته های تشویقی به تورهای ورودی به سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه بسته های تشویقی به تورهای ورودی به سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید