انصاری فرد: هنگام گرم کردن گفتم گل دوم را من می زنم، بازی مقابل ولفسبورگ را هرگز فراموش نمی کنم

به گزارش شیوا مارکت، زننده گل صعودبخش تیم آاِک یونان به مرحله گروهی لیگ اروپا مطالبی درباره بازی چند دقیقه اش برابر ولفسبورگ آلمان بیان نمود.

انصاری فرد: هنگام گرم کردن گفتم گل دوم را من می زنم، بازی مقابل ولفسبورگ را هرگز فراموش نمی کنم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رادیو ورزش یونان، کریم انصاری فرد گفت: در حالی که برای ورود به زمین گرم می گردم گفتم گل دوم آاِک را می زنم و چقدر هم باور داشتم که این کار را انجام خواهم داد. آماده بودم تا به تیمم کمک کنم.

مهاجم تیم آاِک آتن افزود: البته همه بازیکنان آاِک آتن در بازی برابر ولفسبورگ پدیده بودند و من این پیروزی ارزشمند را به آنها تبریک می گویم. همه برای کسب این پیروزی متحد بودیم.

انصاری فرد درباره پنالتی از دست رفته آاِک در دقیقه 20 این بازی توسط پتروس گفت: پیش از هر چیز باید بگویم پتروس یکی از برجسته ترین بازیکنان یونانی است و چنین اتفاقی هم طبیعی به نظر می رسد. پنالتی در طول بازی می تواند از دست برود و بازیکنان بزرگ هم با چنین چیزی روبرو می شوند. من نگران نشدم و اطمینان داشتم پیروز می شویم.

زننده گل صعودبخش آاِک آتن برابر ولفسبورگ در واکنش به گلش که در ثانیه های پایانی به ثمر رساند، گفت: نمی توانم آن را توصیف کنم. می دانستم می توانم به تیمم کمک کنم و تشریح احساسم پس از به ثمر رساندن گل سخت است. اگر هواداران در ورزشگاه بودند خیلی عالی می شد و می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. این تنها شبی در دوران فوتبالم است که هرگز فراموش نمی کنم. می خواهم این پیروزی را به هواداران آاِک آتن تقدیم کنم. من این گل را به دخترم، همسرم و خانواده ام تقدیم می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23972

به "انصاری فرد: هنگام گرم کردن گفتم گل دوم را من می زنم، بازی مقابل ولفسبورگ را هرگز فراموش نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: هنگام گرم کردن گفتم گل دوم را من می زنم، بازی مقابل ولفسبورگ را هرگز فراموش نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید