بازی با مرگ مرد جوان با پرش از ارتفاع 30 متری!

به گزارش شیوا مارکت، گردشگری جوان که در اقدامی خطرناک از ارتفاع 30 متری یک صخره به داخل دریا پریده بود در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شد.

بازی با مرگ مرد جوان با پرش از ارتفاع 30 متری!

به گزارش خبرنگار، یک جهانگرد جوان انگلیسی که اقدام به پرش از ارتفاع 30 متری یک صخره به داخل دریا نموده بود بر اثر جراحت شدید به بیمارستان منتقل شد. در این حادثه که در سواحل ابیزا در جزایر بالئارس اسپانیا رخ داد، این جهانگرد از ناحیه نخاع و ستون فقرات دچار آسیب شد. این جهانگرد 38 ساله که هنوز هویتش تعیین نشده اکنون در بیمارستان ابیزا کَن میزِس بستری است.

  • مبارزه دیدنی دو مار موش خوار بر سر قلمرو!

ویدئویی که توسط شاهدان عینی و با تلفن همراه تهیه شده لحظه وقوع حادثه را نشان می دهد. در ابتدای این ویدئو این جهانگرد در حالی که به همراه یک فرد دیگر در بالای صخره ها حضور دارند دیده می گردد. لحظاتی بعد او از بالای صخره به داخل دریا پریده و پس از فرود در داخل آب صدایی بلند شنیده می گردد. بنا به گزارش روزنامه پریئودیکو دِابیزا صدای شنیده شده در این ویدئو احتمالا صدای برخورد این جهانگرد با سنگ های زیر آب در پایین صخره بوده است. مسئولان بیمارستان شب بعد از حادثه اعلام کردند که این جهانگرد خارجی به بخش مراقبت های ویژه بیمارستان منتقل شده است.

لازم به ذکر است؛ این نخستین بار نیست که جهانگردان انگلیسی در سواحل ابیزا دچار حادثه می شوند. در آگوست سال 2018 نیز یک جهانگرد انگلیسی در حالی که تولد 24 سالگی خود را در این سواحل جشن می گرفت بر اثر سقوط از یک صخره و برخورد با سنگ ها جانش را از دست داد.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 22103

به "بازی با مرگ مرد جوان با پرش از ارتفاع 30 متری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با مرگ مرد جوان با پرش از ارتفاع 30 متری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید