تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شاهرود و فدراسیون فوتبال منعقد شد

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه صنعتی شاهرود و فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران عصر یک شنبه منعقد شد که بر این اساس فوتبالیست های استان سمنان موظف هستند برای شرکت در هرگونه مسابقه شهرستانی، استانی، کشوری و جهانی دوره ارزیابی جامع پزشکی فوتبال را در دانشگاه صنعتی شاهرود بگذرانند.

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شاهرود و فدراسیون فوتبال منعقد شد

مرکز جامع ارزیابی پزشکی ورزشی فوتبال دانشگاه صنعتی شاهرود هفتمین مرکز کشور بعد از شهرهای رشت، تبریز، بجنورد، یزد، ساری و شهرکرد خواهد بود که با همکاری هیئت فوتبال فوتبالیست ها می بایست تست های قلبی و عروقی را انجام و گواهینامه این مرکز را گرفتن نمایند.

مفاد این تفاهم نامه عمدتا مربوط به مسائل پژوهشی و همکاری های مشترک در زمینه های آموزشی ذکر گردیده است که اجرایی شدن تبصره های آن در توسعه ورزش فوتبال موثر خواهد بود.

با توجه به مرگ ومیرهای ناشی از فعالیت های شدید ورزشی به ویژه در فوتبال، این فدراسیون می کوشد تا از ظرفیت دانشگاه ها برای ارتقا فوتبال کشور استفاده کند لذا این تفاهم نامه همکاری بین محمدمهدی فاتح رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود و محمدمهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران منعقد و مرکز ارزیابی پزشکی ورزشی استان سمنان در شاهرود افتتاح شد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 244

به "تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شاهرود و فدراسیون فوتبال منعقد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه شاهرود و فدراسیون فوتبال منعقد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید