توضیحات تکمیلی پژوهشگر شیرازی در مورد تولید آسان دستکش

به گزارش شیوا مارکت، مسئول مجموعه تحقیقاتی کاوشگر خورشید شیراز گفت: در دستگاه دستکش ساز از کسیه فریزر از المنت های معمولی با قطر 0.7 میلیمتر و طول حدود 140 سانتیمتر می توان استفاده کرد.

توضیحات تکمیلی پژوهشگر شیرازی در مورد تولید آسان دستکش

مبین حقدل، دانشجوی دکترای مهندسی بافت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفتگو با خبرنگار خبرنگاران، گفت: برای مقابله با کرونا و پیشگیری از آن همراه با گروه های مختلف جهادی سطح کشور، در شیراز در مجموعه تحقیقاتی کاوشگر خورشید با ارتباط با مجموعه های درمانی و از سوی دیگر مجموعه های جهادی به دنبال ارایه راهکار های قابل استفاده توسط عموم اقشار بوده ایم تا با امکانات محدود بتوان به مقابله و پیشگیری از بحران کرونا پرداخت.

حقدل اعلام کرد: برای برطرف کردن نیاز مردم به دستکش دستگاهی ساده تولید کردیم و سعی داریم تعداد انبوهی از این دستگاه ها را بسازیم و به صورت رایگان در اختیار مساجد و گروه های جهادی قرار دهیم. هدف مجموعه تحقیقاتی ما ساخت دستگاه و ارائه روش ساخت آن به همه مردم کشور است.

مسئول مجموعه تحقیقاتی کاوشگر خورشید شیراز شرح داد: دستگاه دستگاه دستکش ساز از کسیه فریزر با المنت قطر 8 میلی متر با طول 120 سانتی متر به شکل دست درآمده که بر روی صفحه ام دی اف نصب شده است و از آدابتور لب تاپ با 19.5 ولت و با 3/3 دهم آمپر تغذیه می کند. در این دستگاه از نوع المنت های معمولی با قطر 0.7 میلیمتر و طول حدود 140 سانتیمتر می توان استفاده کرد.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 18337

به "توضیحات تکمیلی پژوهشگر شیرازی در مورد تولید آسان دستکش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات تکمیلی پژوهشگر شیرازی در مورد تولید آسان دستکش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید