حمله تروریستی به دانشگاه کابل خللی در اراده ملت مقاوم افغانستان ایجاد نمی کند

به گزارش شیوا مارکت، خبرگزاری خبرنگاران- رئیس مجلس در پیامی به رئیس مجلس ولسی جرگه جمهوری اسلامی افغانستان حمله تروریستی به دانشجویان دانشگاه کابل را محکوم کرد.

حمله تروریستی به دانشگاه کابل خللی در اراده ملت مقاوم افغانستان ایجاد نمی کند

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، متن پیام محمد باقر قالیباف به میر رحمان رحمانی رئیس مجلس ولسی جرگه جمهوری اسلامی افغانستان به شرح ذیل است:

جناب آقای میررحمان رحمانی

رئیس محترم ولسی جرگه جمهوری اسلامی افغانستان

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

با کمال تاسف و تاثر از حمله تروریستی به دانشگاه کابل که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از دانشجویان و اساتید این مرکز علمی و آموزشی شد، مطلع گردیدم.

ضمن محکومیت شدید این اقدام جنایتکارانه که موجب جریحه دار شدن وجدان های بیدار بشری است. یقین دارم اقدام تروریستی در به شهادت رساندن مجاهدان عرصه علم، آموزش و فناوری نمی تواند خللی در اراده ملت مقاوم افغانستان در راستا امنیت، آبادانی و تقویت صلح و ثبات ایجاد نماید.

اعتقاد پایدار دارم با وحدت، همفکری و همکاری کشورهای منطقه می توان ریشه افراطی گری و تروریسم را خشکاند و مانع تکرار چنین جنایت های ناقض صلح و امنیت شد.

عالیجناب، با اغتنام از فرصت؛ ضمن ابراز همدردی با جنابعالی، دولت، ملت و نمایندگان شریف مجلس کشور دوست و برادر جمهوری اسلامی افغانستان، از درگاه خداوند منان برای شهدا اجر جزیل، برای مجروحان شفای عاجل و برای بازماندگان صبر و بردباری مسئلت می نمایم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25080

به "حمله تروریستی به دانشگاه کابل خللی در اراده ملت مقاوم افغانستان ایجاد نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تروریستی به دانشگاه کابل خللی در اراده ملت مقاوم افغانستان ایجاد نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید