خبرنگاران رسانه های خصوصی در اولویت دریافت سهمیه طرح ترافیک

به گزارش شیوا مارکت، خبرنگاران آنلاین:دبیر کارگروه آنالیز مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه طرح ترافیک خبرنگاری از در اولویت قرار دریافت خبرنگاران رسانه های خصوصی برای دریافت سهمیه طرح ترافیک اطلاع داد.

خبرنگاران رسانه های خصوصی در اولویت دریافت سهمیه طرح ترافیک

فرهاد خوانساری در گفت وگو با ایسنا در تشریح آخرین وضعیت تخصیص طرح ترافیک به خبرنگاران گفت: براساس دستورالعمل شورای شهر خبرنگاران رسانه های خصوصی به دلیل بروز مسائل خاص همچون گرانی کاغذ که رسانه های خصوصی با آن دست و پنجه نرم می نمایند، در اولویت دریافت سهمیه هستند. اعضای کارگروه آنالیز اسناد و مدارک در حال آنالیز تک تک آثار ارسالی هستند.

خوانساری در پاسخ به این سوال که چه زمانی لیست دریافت نمایندگان طرح ترافیک به رسانه ها ارسال می گردد، گفت: ممکن است نامه برای همه رسانه ها ارسال نگردد چراکه تنها زمانی از مدیرمسئول یک رسانه در خصوص سهمیه بگیرانش کسب تکلیف می کنیم که تعداد افراد حائز شرایط دریافت سهمیه از میزان سهمیه بالاتر باشد.

دبیر کارگروه آنالیز مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه طرح ترافیک خبرنگاری در سرانجام گفت: به عنوان مثال اگر در رسانه ای 40 نفر حائز دریافت سهمیه شناخته شده اند اما تعداد سهمیه 20 باشد، از مدیرمسئول آن رسانه در خصوص وضعیت خبرنگارانش سوال پرسیده می گردد. در غیراین صورت بدون ارسال نامه به خبرنگاران طرح ترافیک داده می گردد.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5886

به "خبرنگاران رسانه های خصوصی در اولویت دریافت سهمیه طرح ترافیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رسانه های خصوصی در اولویت دریافت سهمیه طرح ترافیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید