خودروی برقی شاسی بلند رنو با برد 700 کیلومتر

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، خودروی برقی جدید رنو، مورفوز نام دارد و برای حالت شهری یک باتری 40 کیلووات ساعتی در آن نصب می گردد. اما با تقویت این باتری و نصب یک بسته باتری اضافی 50 کیلووات ساعتی، برد خودروی یادشده به 700 کیلومتر افزایش می یابد.

خودروی برقی شاسی بلند رنو با برد 700 کیلومتر

نصب باتری اضافی بر روی این خودرو در عرض چند ثانیه صورت می گیرد و یک محفظه کوچک 20 سانتیمتری به همین منظور در نظر گرفته شده است. طراحی سپرهای عقب این خودرو و چراغ ها و شاسی های جلوی آن نیز به گونه ای اجرا شده تا کمترین میزان مقاومت در برابر فشار و جریان هوا ایجاد گردد.

پس از اتمام سفر، راننده خودرو می تواند در صورت تمایل باتری اضافی 50 کیلووات ساعتی را کنار بگذارد تا از وزن خودرو کاسته گردد. شارژ این خودرو به صورت بی سیم هم در منزل و هم در ایستگاه های شارژ ممکن است. در زمان توقف می توان از باتری های این خودرو برای شارژ لوازم برقی منزل هم استفاده کرد.

برای این خودروی مفهومی سیستم رانندگی نیمه اتوماتیک هم در نظر گرفته شده تا سرنشینان در بزرگراه ها بتوانند با هم تعامل داشته باشند. امکان تغییر شرایط جایگاه های این خودرو نیز به همین دلیل ممکن است.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16693

به "خودروی برقی شاسی بلند رنو با برد 700 کیلومتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودروی برقی شاسی بلند رنو با برد 700 کیلومتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید