رادیو از امشب سریالی با موضوع بخشش در اعدام پخش می نماید

به گزارش شیوا مارکت، از امشب شنبه دوازدهم مهرماه، سریال رادیویی آخرین شب با موضوع بخشش در اعدام از رادیو نمایش و رادیو ایران پخش می گردد.

رادیو از امشب سریالی با موضوع بخشش در اعدام پخش می نماید

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، مجموعه رادیویی آخرین شب به سفارش رادیو ایران در اداره کل هنر های نمایشی رادیو فراوری شده که از رادیو نمایش نیز پخش می گردد.

این مجموعه پنج قسمتی داستان واقعی جوانی را روایت می نماید که به اتهام قتل جوانی دیگر به اعدام محکوم شده، اما توسط پدر و مادر آن جوان بخشیده می گردد و سپس تحت حمایت آن ها به دانشگاه رفته و تا مقطع دکترای شیمی به ادامه تحصیل می پردازد و اکنون استاد دانشگاه است.

ژاله محمدعلی تهیه کننده این مجموعه رادیویی گفت: شخصا تحت تأثیر موضوع این سریال رادیویی قرار گرفتم و بار ها خود را به جای خانواده ای که بخشیدند، گذاشتم و همین باعث شد تا در تهیه کنندگی و انتخاب موسیقی برای کار که صحنه های دلهره آوری داشت، دقت بیشتری کنم.

وی ادامه داد: بازی های هنرمندان رادیو در این نمایش آن را باورپذیر نموده است، هنرنمایی بهناز بستان دوست و رضا عمرانی در نقش پدر و مادری که این جوان را می بخشند و در عین حال بازی بهادر ابراهیمی در نقش پسر اعدامی، باعث شده است که کار باورپذیر گردد.

این مجموعه رادیویی به نویسندگی مرضیه بامیری، کارگردانی مهرداد مهماندوست، افکتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری جعفر جودتی و با هنرمندی رضا عمرانی، فریبا متخصص، مهین نثری، مهرخ افضلی، بهادر ابراهیمی، مجید سهرابی، شهریار حمزیان، حمید یزدانی ابیانه، محمد پورحسن و محمد مجدزاده از امشب شنبه دوازدهم مهر ماه، ساعت 23:45 از رادیو نمایش پخش می گردد و ساعت 22:30 از رادیو ایران روی آنتن می رود.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23796

به "رادیو از امشب سریالی با موضوع بخشش در اعدام پخش می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رادیو از امشب سریالی با موضوع بخشش در اعدام پخش می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید