روایت رسانه یونانی از تنهایی کریم انصاری فرد و تمایلش به بازگشت به یونان

به گزارش شیوا مارکت، یک رسانه یونانی به تحلیل شرایط کریم انصاری فرد، مهاجم ایرانی تیم ناتینگهام فارست انگلیس و تمایلش برای بازگشت به سوپر لیگ یونان پرداخت.

روایت رسانه یونانی از تنهایی کریم انصاری فرد و تمایلش به بازگشت به یونان

به گزارش خبرنگاران، سایت SDNA یونان در مطلبی با عنوان تنهایی کریم انصاری فرد در ناتینگهام فارست و آریس یونان نوشت: می خواهیم این موضوع را مورد آنالیز قرار دهیم که چرا کریم انصاری فرد به دنبال گام دیگری در دوران فوتبال حرفه ای خود است و تیم آریس یونان یکی از اهداف مورد علاقه مهاجم ایرانی خواهد بود. ما این مسئله را روشن می کنیم که چرا کریم انصاری فرد تابستان آینده در فهرست انتقال های تیم آریس قرار می گیرد.

در ادامه این گزارش آمده است: کریم انصاری فرد به سختی می تواند اعتماد لازم را برای ادامه حضور در تیم ناتینگهام فارست به دست آورد. او که تا سال 2020 میلادی با این تیم قرارداد به احتمال فراوان فصل تابستان راه جدایی را پیش خواهد گرفت.

سایت SDNA سپس با اشاره به اختلاف کریم انصاری فرد با مدیر برنامه هایش که با وجود درخشش او در المپیاکوس با به ثمر رساندن 18 گل و حضور موثر در تیم ملی فوتبال ایران نتوانسته پیشنهاد قابل توجهی دریافت کند در نهایت راهی ناتینگهام فارست شد. تیمی که تعلق به ماریناکیس، مالک المپیاکوس دارد. کریم انصاری فرد که مدیر برنامه هایش را متهم اصلی عدم رسیدن پیشنهادهایی که انتظارش را داشت با ترک المپیاکوس راهی ناتینگهام فارست شد. انتقالی که در آن نیازی به حضور مدیر برنامه ای نبود. این یک واقعیت است. انصاری فرد پس از خاتمه دادن به همکاری با مدیر برنامه هایش به دنبال گام بعدی فوتبالش است و می تواند به آریس یونان انتقال یابد. این انتقال می تواند طبق اخبار رسانه های انگلیسی دستور کار ناتینگهام فارست برای تابستان باشد.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4355

به "روایت رسانه یونانی از تنهایی کریم انصاری فرد و تمایلش به بازگشت به یونان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت رسانه یونانی از تنهایی کریم انصاری فرد و تمایلش به بازگشت به یونان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید