روزانه با کارت سوخت شخصی چقدر بنزین بزنیم؟

به گزارش شیوا مارکت، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور در مورد میزان سوختگیری در طول روز با کارت سوخت شخصی توضیحاتی ارائه داد.

روزانه با کارت سوخت شخصی چقدر بنزین بزنیم؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فاطمه کاهی در پاسخ به این سوال که آیا می توان با کارت سوخت موتور سیکلت برای خودرو سوخت گیری کرد؟ گفت: با کارت سوخت بنزین موتور می توان برای خودرو سوخت گیری کرد و محدودیتی وجود ندارد.

او ادامه داد:اطلاعاتی در پشت کارت سوخت به صورت لیزری درج شده است که اگر با کارت خودرو تطابق داشته باشه هیچ مسئله ای در فرآیند سوختگیری به وجود نمی آید.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور اعلام کرد: براساس ضوابط سامانه هوشمند سوخت، با کارت سوخت شخصی در هر نوبت می توان تا 60 لیتر سوخت گیری کرد و میزان سوخت گیری در یک روز حداکثر سه بار و معادل 180 لیتر با نرخ اول است.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور افزود: سوختگیری با کارت سوخت شخصی که سهمیه نرخ اول او به اتمام رسیده با نرخ دوم حداکثر 250 لیتر در ماه است.

کاهی با بیان اینکه میزان سوختگیری با نرخ دوم، براساس میانگین مصرف عموم مردم مشخص می گردد، گفت:در حال حاضر میزان سوختگیری با نرخ دوم بیش از 60 لیتر در هفته است که این عدد برای اغلب مصرف کنندگان عدد مناسبی محسوب می گردد.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: فرارو
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23332

به "روزانه با کارت سوخت شخصی چقدر بنزین بزنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزانه با کارت سوخت شخصی چقدر بنزین بزنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید