سرپرست باشگاه پرسپولیس: وجود منشا برای ما و خودش آسیب بود

به گزارش شیوا مارکت، سرپرست باشگاه پرسپولیس می گوید اگر منشا را در این تیم حفظ می کرد، برای این بازیکن و سرخ پوشان ضرر آفرین بود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس: وجود منشا برای ما و خودش آسیب بود

به گزارش خبرنگاران، ایرج عرب بعد از پیروزی این تیم مقابل پدیده گفت: این برد شیرین را به طرفداران عزیر تقدیم می کنیم. برد شیرینی بود و توانستیم به صدر جدول صعود کنیم.

او درباره اعتراض طرفداران به دلیل پیوستن منشا به استقلال نیز اعلام کرد: در این خصوص برانکو کامل صحبت کرد و موضوع رفتن او کاملاً فنی بود. من هم مصاحبه کردم و موضوعات را گفتم و حرف جدیدی درباره منشا نیست.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پرداخت تمام مطالبات منشا و جلوگیری از باز شدن پروسه شکایت او از فیفا به خاطر مطالباتش، اعلام کرد: ما گفتیم منشا را نمی خواهیم و او را به اردوی قطر نبردیم. اگر او در تیم می ماند، برای باشگاه و خودش آسیب بود. او باید از تیم جدا می شد. می توانستیم اجازه دهیم او شکایت کند اما باشگاه علی رغم تنگناهای اقتصادی، اقدام مناسبی در نظر گرفت و با یک عدد مناسب که مورد رضایت ما و منشا بود، به توافق رسیدیم که تیم متضرر نگردد.

عرب درباره تمدید نشدن قرارداد بعضی از بازیکنان از جمله بشار رسن، یادآور شد: تمدید قرارداد بازیکنان مورد احتیاج صورت می گیرد و مسئله ای از این بابت نداریم.

وی درباره جریمه اقتصادی بشار رسن از سوی این باشگاه به گفته برانکو به دلیل دیر ملحق شدن به تیم، گفت: این جریمه مربوط به کمیته انضباطی است.

عرب درباره اعلام ترکیب جدید هیأت مدیره این باشگاه از سوی وزارت ورزش گفت: هیات مدیره باشگاه قرار بود آخر هفته جاری اعلام گردد اما با توجه به تعطیلات موجود، هفته آینده معرفی می گردد.

سرپرست این باشگاه درباره شایعات مختلف پیرامون پرداخت مبلغ رضایت نامه بودیمیر از سوی این بازیکن به باشگاه سابقش گفت: ما هیچی عددی بابت رضایت نامه بودیمیر پرداخت نکردیم. باشگاه دینامو زاگرب این بازیکن را آزاد نموده بود.

tafatton.ir: تفطن: گردشگری، تور لحظه آخری ارزان قیمت، بلیط، ویزا، هتل

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3235

به "سرپرست باشگاه پرسپولیس: وجود منشا برای ما و خودش آسیب بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست باشگاه پرسپولیس: وجود منشا برای ما و خودش آسیب بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید