شهر را زیبا می خواهیم ، رنگ آمیزی 51 هزار مترمربع از جداره های شهری

به گزارش شیوا مارکت، شهرداری منطقه14 با توجه به اینکه آلودگی های بصری بجز خسارت به چهره شهر و محله، به روح و جان شهروندان نیز آسیب می رساند طرح ویژه زیباسازی را در دستورکار قرار داده است.

شهر را زیبا می خواهیم ، رنگ آمیزی 51 هزار مترمربع از جداره های شهری

به گزارش خبرنگاران، شهردار منطقه14 با اشاره به بیش از 51 هزار مترمربع رنگ آمیزی و اجرای پوشاننده جداره های شهری منطقه گفت : با توجه به ضرورت زیباسازی نما و منظر شهری و بعلاوه حفظ و نگهداری جداره های شهر از هرگونه آلودگی بصری، معاونت خدمات شهری این منطقه طبق وظیفه ذاتی خود به صورت مستمر اقدامات ویژه ای را در این زمینه در دستور کار خود قرار داده است.

محمدامین سالاری پور در تشریح بعضی اقدامات صورت گرفته اضافه نمود: رنگ آمیزی و جلوه بصری منظر شهر بوسیله اکران های مناسبتی و اطلاع رسانی در کنار امحای بیش از 2 هزار و 800 مورد امحای دیوارنویسی معابر و جداره ها از فعالیت های صورت گرفته در 4 ماه اخیر است.

وی بعلاوه به 8 هزار متر طول آذین بندی همراه با 5 هزار مترمربع اکران بنرهای موضوعی متنوع و متناسب با رویدادهای مختلف ملی و مذهبی و مناسبتی در منطقه14 اشاره نمود و اضافه نمود: رنگ آمیزی و اجرای پوشاننده دیواره ها، پایه های سازه های فلزی به متراژ 26 هزار، حذف 30 مورد زوائد فیزیکی، جمع آوری 60 تخته بنر غیرمجاز از نواحی از دیگر اقدامات عملیاتی شده در 120 روز اخیر است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 بهمن 1401 بروزرسانی: 13 بهمن 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 30025

به "شهر را زیبا می خواهیم ، رنگ آمیزی 51 هزار مترمربع از جداره های شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهر را زیبا می خواهیم ، رنگ آمیزی 51 هزار مترمربع از جداره های شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید