مدیران عامل 2 بانک ادغامی در بانک سپه منصوب شدند

به گزارش شیوا مارکت، با ادامه یافتن فرآیند ادغام بانک های وابسته به نیرو های مسلح در بانک سپه، مجمع عمومی مدیران عامل 2 بانک ادغامی را منصوب کردند.

مدیران عامل 2 بانک ادغامی در بانک سپه منصوب شدند

به گزارش خبرنگار ، در حالی روند ادغام بانک های وابسته به نیرو های مسلح در بانک سپه اجرایی می شود که در مرحله اول این اقدام، بانک ها با نصب تابلو وابستگی به بانک سپه انجام شد.

قدم دوم به تغییر مدیریت 2 بانک عامل ختم می شود و در روز های گذشته هیئت مدیره بانک سپه برای این سه بانک مدیریت جدیدی را تعریف می کند. بر همین اساس علی ابدالی به عنوان مدیرعامل جدید بانک قوامین، غلامحسن تقی نتاج، به مدیریت بانک مهر اقتصاد معرفی و منصوب شدند.

یک منبع آگاه در بانک سپه در گفت و گو با خبرنگار در پاسخ به این سوال که چرا با وجود اینکه بانک ها در جال ادغام هستند مدیریت جدید برای آن ها انتخاب می شود؟ گفت: باید تا مراحل پایانی ادغام بانک ها، مدیریت این بانک ها در اختیار فرد مستقلی باشد تا وضعیت بانک ها در کنترل باشند. همچنین مجدد تاکید می کنیم هیچ اتفاقی برای سرمایه سهام داران و سپرده گذاران در تمام این بانک ها نخواهد افتاد و بانک مرکزی هم اکنون در حال تغییر ماهیت حقوقی این 5 بانک است.

انتشار جزئیات برگزاری مجمع عمومی 5 بانک ادغامیمراحل ادغام با نظارت کامل و با دقت در حال پیشرفت است و رییس کل بانک مرکزی نیز شخصاً مراحل کار را پیگیری می کند تا هیچگونه وقفه ای در خدمات رسانی به مشتریان این موسسات و بانک ها ایجاد نشود. همچنین حق و حقوق سهامداران و سپرده گذاران با هیچ مسئله ای روبرو نخواهد شد و ادغام تا پله آخر به صورت کاملاً کنترل شده و تحت نظارت بانک مرکزی پیش خواهد رفت. از سویی نمایندگان بانک سپه در واحد های ادغام شونده مستقر شده و کلیه امور طبق برنامه از پیش مشخص شده در حال انجام است.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 11170

به "مدیران عامل 2 بانک ادغامی در بانک سپه منصوب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران عامل 2 بانک ادغامی در بانک سپه منصوب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید