مربی جدید استقلال از آلمان می آید

به گزارش شیوا مارکت، روز گذشته خبرگزاری مهر در گزارشی به شرایط استقلال پرداخت و نوشت: بازی مدیریتی وزارت ورزش و باشگاه استقلال همچنان ادامه دارد و طرفین منتظر سرانجام مسابقات این تیم در لیگ قهرمانان آسیا هستند تا بتوانند گام های آخر برای انتخاب ترکیب مدیریتی و فنی این تیم جهت حضور در فصل آینده را بردارند. در این میان جدایی احمد سعادتمند و تغییرات مدیریتی که صورت خواهد گرفت، یکی از گزینه هاست و آمدن یک سرمربی ایرانی گزینه بعدی است که البته همه این ها بعد از لیگ قهرمانان آسیا رقم خواهد خورد.

مربی جدید استقلال از آلمان می آید

پیگیری ها نشان می دهد که منبع خبر بسیار موثق بوده و بنابراین به زودی شاهد تغییر در کادر مدیریتی و فنی باشگاه استقلال خواهیم بود. سعادتمند مدیرعامل فعلی باشگاه که اوایل سال جاری مدیریت استقلال را بر عهده گرفت، هنوز 6 ماه نشده ظاهرا کاسه صبر مدیران وزارت نشین و البته بخشی از جامعه هواداری استقلال را در ماجرای اختلافش با فرهاد مجیدی و مذاکره اش با آندره آ استراماچونی و وعده بازگشت او لبریز کرده و این در حالی است که طبق مصوبه وزارت ورزش و سازمان لیگ تیم های لیگ برتری حق جذب مربی و بازیکن خارجی را ندارند. بر اساس شنیده ها گزینه احتمالی وزارت برای جانشینی سعادتمند،

حجت نظری عضو جوان شورای شهر تهران است که در هیئت مدیره باشگاه استقلال هم عضویت دارد. در مورد گزینه سرمربی گری هم با توجه به این که گزینه داخلی مورد نظر یا تیم دارند و یا هواداران رغبتی به آن ها نشان نداده اند، گویا جمع بندی روی الکس نوری مربی ایرانی و آلمانی است که با توجه به پاسپورت ایرانی اش شامل قانون منع جذب مربی و بازیکن خارجی نمی شود. اگر این شنیده ها درست باشد بحث بازگشت استراماچونی به طور قطع منتفی است و باید منتظر رای فیفا در مورد شکایت این مربی ایتالیایی بابت دستمزد و غرامت چند میلیون یورویی اش باشیم.

منبع: خراسان

مجله آزمون اول: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: فرارو
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23462

به "مربی جدید استقلال از آلمان می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی جدید استقلال از آلمان می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید