مسئول انفورماتیک فدراسیون والیبال: ظرفیت کمی برای بانوان در آزادی پیش بینی شده است

به گزارش شیوا مارکت، به دنبال محدودیت های اعمال شده در سایت خرید بلیت مسابقات قهرمانی آسیا، مسئول انفورماتیک فدراسیون گفت: ظرفیت مشخص شده برای بانوان از سوی شورای تامین بوده است و تا کنون همه بلیت بانوان به فروش رفته است.

مسئول انفورماتیک فدراسیون والیبال: ظرفیت کمی برای بانوان در آزادی پیش بینی شده است

مرتضی افجه ای در گفت و گو با خبرنگاران، درباره بلیت فروشی صندلی بانوان برای مسابقات قهرمانی آسیا 2019 شرح داد: ظرفیت کلی سالن 6 هزار و دویست نفر است و از این تعداد ظرفیت بسیار کمی برای بانوان در نظر گرفته شده است که فکر می کنم تا کنون پر شده است.

مسئول انفورماتیک در پاسخ به این سوال که دلیل برداشته شدن لینک فروش بلیت بانوان از سایت بلیت فروشی چه بود؟ اظهار کرد: لینک را برنداشته ایم اما به نظرم ظرفیت سالن کاملا برای بانوان پر شده است. متاسفانه بعضی بانوان فکر می نمایند اگر از قسمت آقایان بلیت بخرند اجازه ورود می گیرند، اما اینطور نیست. همانطور که آقایان حق خرید بلیت صندلی بانوان را ندارند برای بانوان نیز همانطور است.

علی فتاحی دبیر فدراسیون والیبال نیز در خصوص ظرفیت صندلی بانوان شرح داد: اطلاع دقیقی در این مورد ندارم اما ظرفیت مشخص شده برای بانوان از سوی شورای تامین بوده است که فکر می کنم تا کنون همه بلیت بانوان به فروش رفته است.

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 10511

به "مسئول انفورماتیک فدراسیون والیبال: ظرفیت کمی برای بانوان در آزادی پیش بینی شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئول انفورماتیک فدراسیون والیبال: ظرفیت کمی برای بانوان در آزادی پیش بینی شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید