معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه معرفی شد

به گزارش شیوا مارکت، در جلسه ای با حضور امید قادری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، معارفه و تکریم معاون پیشین و جدید برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی این استان برگزار شد.

معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه معرفی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، امید قادری در این مراسم، با تاکید بر اینکه نباید اجازه داد حاشیه ها مانع کار شوند، اظهار کرد: هر کاری که در حوزه سرمایه گذاری و اشتغال انجام شود در نهایت جوامع محلی از آن منتفع خواهند شد.

او اشتغال پایدار در حوزه سرمایه گذاری گردشگردی را از اولویت های این اداره کل دانست و اضافه نمود: کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی و بیکاری مستلزم ایجاد و اشتغال برای جوانان است.

مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه در ادامه تکریم ارباب رجوع، درک متقابل همکاران، داشتن وحدت رویه در کار و ایجاد روحیه تلاش جهادی را مورد تاکید قرار داد.

قادری همچنین تاکید کرد: نباید با کوتاهی و سهل انگاری باعث تضییع فعالیت ها و اقدامات دیگر همکاران شویم.

فهیمه روشن سرپرست پیشین معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه نیز در این جلسه پیشبرد سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال را نیازمند کار عظیم و جهادی دانست و گفت: در هر پست و مقامی که باشم تنها هدفم خدمت به اداره و سازمان میراث فرهنگی خواهد بود.

او در ادامه به هدف گذاری سازمان میراث فرهنگی در جهت تشکیل سمن سراها اشاره کرد و اضافه نمود: تا کنون پنج تشکل مردم نهاد در استان توسط این معاونت تشکیل شده که در صورتی که بتوانیم آن را به 20 عدد افزایش دهیم بر اساس دستورالعمل سازمان به سمن سرا ارتقا می یابند.

روشن در ادامه بیان داشت: اقامتگاه های بوم گردی باید بر اساس طرح هادی روستاها، زیرساخت های لازم و ایجاد فضای آسایش و آرامش برای استقبال کنندگان ساخته شوند.

وی در خصوص مناطق نمونه گردشگری نیز گفت: این مناطق پس از پهنه بندی و تعیین مالکیت مصوب، قوانین و مقرراتی برای آنها لحاظ خواهد شد.

اصغر رشنو سرپرست جدید معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه هم با اشاره به اینکه سابقه خدمت در این معاونت را در کارنامه خود دارد، اضافه نمود: اولویت هایم نظارت و شفافیت در کار، افزایش تعداد تشکل های مردم نهاد و افزایش زیرساخت های گردشگری خصوصا اقامتگاه های بوم گردی با نظارت دقیق و پرداخت تسهیلات در این حوزه است.

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 5017

به "معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه معرفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه معرفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید